Nallıhan Belediyesi test kitapları hediye etti

Nallıhan Belediyesi test kitapları hediye etti
Hediye sipariş alışveriş ankara

Ankara Nallıhan ilçesinde Belediye ilçede öğrenim gören ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik TYT, AYT ve LGS deneme soru test kitapları hediye etti. Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş’ı ziyaret eden eğitimcilere hediyeler teslim edildi.

Belediye Başkanı İsmail Öntaş Yaptığı açıklamada :”İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Özsoy, Şehit Vural Arıcı Anadolu Lisesi Müdürü Metin Meşeci, Bilal Güngör Fen Lisesi Müdürü Nursen Selvi, Şehit Hulki Beydili Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür V. Gülay Şahin, Şehit Abdullah Ören Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Aydın Polat, Şükran Kora Kimya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Metin Mutlu, Fettah Güngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür V. Metin Erbil’i belediyemizde misafir ettik. Nazik ziyaretlerinden dolayı kıymetli müdürlerimize teşekkür ediyorum.
Eğitime destek vermeye ve koordineli bir çalışma içerisinde öğrencilerimize fayda sağlayacak işlere imza atmaya devam ediyoruz. Geleceğin mimarı olan öğrencilerimize TYT, AYT ve LGS deneme soru test kitaplarını hediye ettik. Öğrencilerimizin ufukları açık, başarıları daim olsun inşallah.
Bu vesileyle de istikbalimize ışık tutup, rehber olan değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.” ifadesine yer verdi.

Nallıhan Belediyesi test kitapları hediye etti

Nallıhan Belediyesi test kitapları hediye etti

Hediye sipariş alışveriş ankara
Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.