İbrahim Eren’den TRT’ye veda mesajı

TRT’de 2013 yılı Temmuz ayında Genel Müdür Yardımcısı olarak vazifeye başlayan ve 10 Temmuz 2017’de 4 yıllığına TRT İdare Şurası Lideri ve Genel …

Hediye sipariş alışveriş ankara
15.07.2021
A+
A-

TRT’de 2013 yılı Temmuz ayında Genel Müdür Yardımcısı olarak vazifeye başlayan ve 10 Temmuz 2017’de 4 yıllığına TRT İdare Şurası Lideri ve Genel Müdürlüğüne atanan İbrahim EREN, vazife müddetinin dolması nedeniyle toplumsal medyadan veda paylaşımı yaptı.

İbrahim Eren Twitter’dan paylaştığı; “10 Temmuz 2017 tarihinde 4 yıllığına atandığım TRT Genel Müdürlüğü vazifemin sonuna gelmiş bulunmaktayım.

Takviyelerini her daim hissettiğim Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan’a şükranlarımı sunuyorum. Başarılarımıza katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum.” bildirisiyle paylaştığı açıklamada şu tabirlere yer verdi:

“10 Temmuz 2017 tarihinde 4 yıllığına atandığım TRT İdare Heyeti Lideri ve Genel Müdürlüğü vazifemin sonuna gelmiş bulunmaktayım.

Vazife müddetim boyunca takviyelerini her vakit hissettiğim ve bize güvenip bu misyonu layık gören Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı arz ediyorum.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Esaslı bir geçmişi olan TRT’nin son 8 yılında genel müdür yardımcısı ve genel müdür olarak vazife aldım.

Çalışma arkadaşlarımla birlikte bu müddet zarfında birlikte çok çalıştık, çok şey paylaştık. Hoş günlerimiz de oldu, üzüldüğümüz günlerimiz de.

Yaptıklarımızı destekleyenler de oldu eleştirenler de. Destekleyenler, yapılan işlerin ardındaki çabayı takdir edenler, heyecanımızı paylaşanlar sayesinde motive olduk, tazelendik.

Farklı görüşlerini iletenler sayesinde de eksiklerimizi gidermeye uğraş ettik ve daima daha uygunu için çalıştık. Bizi destekleyenlere de eleştirenlere de teşekkür ediyorum.

Başarılarımız bir grup çalışmasının sonucuydu.

Memleketler arası tesir ve dijitalleşme vizyonumuza katkı sunan, hayallerimize ortak olan tüm arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

Bir özel teşekkürüm de beni her manada fedakârca, şartsız destekleyen sevgili eşime ve biricik çocuklarıma, takviyelerini ve dualarını hiçbir vakit esirgemeyen anneme, babama ve kardeşlerime…

Sevgi ve saygılarımla”

İbrahim Eren, TRT’de 4 yıl Genel Müdür Yardımcısı, 4 yıl da İdare Konseyi Lideri ve Genel Müdür olmak üzere 8 yıl vazife yaptı.

İbrahim Eren, başka bir paylaşımda da misyona atanan TRT İdare Şurası Lideri Ahmet Albayrak ve TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı’yı tebrik etti.Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.