Hükümet Konağımız Yükseliyor

Hediye sipariş alışveriş ankara
25.04.2014
A+
A-

hukemet_konagi2
2007 yılında Devlet Hastanesinin yeni binasına taşınması ile, eski hastane binası ve arsası 2007 yılından 2012 yılına kadar metruk kullanılmaz ve terk edilmiş bir vaziyet göstermekte iken ilk defa söz konusu taşınmaz üzerinde bir hükümet konağı yapılması düşüncesi Kaymakamımız İsmail Altan Demirayak’ın ilçemizde göreve başlaması ile gündeme gelmiş ve 5 yıl boyunca atıl kalan eski hastane binası ile müştemilatının yıkılmasıyla birlikte Nallıhan’a yeni bir hükümet konağı yapılması konusunda İlçe Kaymakamlığımız tarafından başlatılan girişimler olumlu sonuç vermiştir.
İlçe Kaymakamımız İsmail Altan Demirayak’ın İçişleri Bakanlığı nezdindeki yatırım programına aldırma girişimlerine TBMM Başkanımız ve Bölge Vekillerimizin de katkı ve destek vermesi sonucunda, Nallıhan Hükümet Konağı 2013 yılı yatırım programına alınmıştır.

İhalesi 09.10.2013 tarihinde yapılan ve 2.340.000.00 TL sözleşme bedeli ile inşaatına 2013 yılı aralık ayında başlanan Yeni Hükümet Konağı zemin dahil 3 katlı olup, 860 m2 lik alan üzerinde yapılmakta ve 2014 Eylül ayı içinde tamamlanması planlanmaktadır.

Nallıhan’ımıza mimari kimlik katacak bu güzel eserin Nallıhan’a kazandırılmasını sağlayan Nallıhan Kaymakammız Sayın İsmail Altan Demirayak’a teşekkür ediyoruz. Hükümet Konağının hayırlı olmasını diliyoruz.
hukemet_konagi

Hediye sipariş alışveriş ankara
Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.