Gölbaşı Belediyesinden çocuklara süt sürprizi

Ankara Gölbaşı Belediye Lideri Ramazan Şimşek, 27 Eylül Dünya Süt Günü kapsamında okula başlayan anaokulu ve birinci sınıf öğrencilerini ziyaret …

Hediye sipariş alışveriş ankara
30.09.2021
A+
A-

Ankara Gölbaşı Belediye Lideri Ramazan Şimşek, 27 Eylül Dünya Süt Günü kapsamında okula başlayan anaokulu ve birinci sınıf öğrencilerini ziyaret etti. Çocuklardan sabah ve akşam süt içmeleri noktasında kelam isteyen Lider Ramazan Şimşek, miniklerle armağan sütleri buluşturdu.
İlçe genelindeki anaokulu ve ilkokulları ziyaret ederek öğrencilerle buluşan Gölbaşı Belediye Lideri Ramazan Şimşek, çocukların gelişiminde büyük ehemmiyet taşıyan sütün değerinden bahsetti.
Çocuklar ile sohbet ederek keyifli bir güne imza atan Lider Ramazan Şimşek “Dünyanın en temiz sevgisini yüreklerinde barındıran çocuklarımızı eğitim hayatlarına adım attıkları günde yalnız bırakmamak için Süt Günü’nü vesile kıldık. Süt, insan hayatında çok değerli bir yere sahip. Ülkemizdeki süt tüketim oranının arttırılması hem bizlerin sıhhati hem de çocuklarımızın sıhhati için çok değerli. Çocuklara küçük yaşta süt içme alışkanlığını kazandırmamız gerekiyor. Bu kapsamda çalışmalarımıza orta vermeden devam edeceğiz.

Çocuklarımızın sıhhati ve onları memnun etmek en büyük gayemiz. Sağlıklı jenerasyonların yetişmesi için süt ve süt eserleri tüketimine ve ehemmiyetine bir kere daha dikkat çekmek isteriz” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.