Eskişehirli sporcular Almanya’daki yarışmada 8 madalya ve kupa kazandı

Almanya’da geçtiğimiz ay düzenlenen, 13 ülkeden 30 kulübün ve 20 atletin katıldığı ‘schwarzwald open online poomsae champ 2020’ müsabakalarında …

Hediye sipariş alışveriş ankara
01.12.2020
A+
A-


Almanya’da geçtiğimiz ay düzenlenen, 13 ülkeden 30 kulübün ve 20 atletin katıldığı ‘schwarzwald open online poomsae champ 2020’ müsabakalarında Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü atletleri 8 madalya kazandı.

Kulüpten 6 atletin katıldığı yarışlarda değişik kategorilerde 3 altın, 5 bronz madalya kazanan Gökmeydan Spor Kulübü, madalya ve puan sıralamasında 5’ncilik kupasını hak etti. Madalya ve kupanın kulübe ulaşması ile kulüp önünde pandemi tedbirleri alınarak kazanılan madalyalar atletlerden, Elif Çatal, Bahar Dalcın, Sudenaz Aydın, Kıvanç Yılmaz Çalışkan, Onur Mücahit Dalcın ve Hamza Ünal’ a düzenlenen aktiflikle verildi.

Gökmeydan Spor Kulübü Lideri Hilmi Yıldırım ve idare heyeti üyelerinin hazır bulunduğu etkinlikt bir açıklama yapan Gökmeydan Spor Kulübü taekwondo antrenörü Elif Çatal, ‘’İki yıl evvel bu müsabakayı hayal etmek, gerçeğin tahtına ortak olmaktır. Yaptığımız çalışmalar sonucu milletlerarası tertip da derece yapmanın gururunu yaşadık. Gökmeydan Spor Kulübü çatısı altında kesinlikle olimpiyatlara atlet göndermek amacımızdı. Bunun için bütün aksiliklere karşın çalıştık ve gayemize ulaştık. Muvaffakiyet amacımıza dayanak veren Gökmeydan Spor idare heyetine minnettarım” dedi.

Atletlere verilen madalyalar ve 5’ncilik kupası Kulüp Lideri Hilmi Yıldırım’a teslim edildi. Gökmeydan Spor Kulüp Lideri Hilmi Yıldırım; atletlerin muvaffakiyetlerini teker teker kutladı ve yaptığı muvaffakiyet konuşmasında,”Pandemi sürecinde online olarak Almanya’da yapılan tertipte atletlerimiz büyük muvaffakiyet elde etti ve moral kaynağımız oldu. Gökmeydan Spor Kulübü’nün misyonu, alt yapısından Türk sporuna başarılı atletler yetiştirmektir. Kulübümüz için iyi olsun. Başarılarımız artarak devam edecektir” dedi.

Program hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.