Endemik Vadi açılış için gün sayıyor

Pursaklar Belediye Lideri Ertuğrul Çetin ve Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Nevin Taşlıçay, 2.etap üretim çalışmaları devam eden Endemik …

Hediye sipariş alışveriş ankara
29.06.2021
A+
A-

Pursaklar Belediye Lideri Ertuğrul Çetin ve Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Nevin Taşlıçay, 2.etap üretim çalışmaları devam eden Endemik Vadisi’nde incelemelerde bulundu.
İlçenin kalkınması için geliştirilen çalışmalar kapsamında yeşil alanların sayısını günden güne artıran Pursaklar Belediyesi tarafından, endemik bitkilerin gelecek jenerasyonlara aktarılması, Ankara Keçi ve Ankara Tavşanı’nın korunması emeliyle çalışmaların devam ettiği Endemik Vadi’de sona gelindi.

Üretim çalışmaları devam eden Endemik Vadi’yi ziyaret eden Lider Ertuğrul Çetin, Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay, MHP İlçe Lideri.

Mehmet Ersin Ekinci ve idare konseyi üyelerine yapılan çalışmaları hakkında bilgi verdi.

‘‘Kaybolmaya yüz tutmuş endemik bitkiler, Ankara Keçisi ve Ankara Tavşanı’nı gelecek jenerasyonlara aktarmayı amaçlıyoruz’’
Pursaklar halkına yeni bir nefes alanı sağlayacak olan ve birbirinden göz alıcı hoşluğuyla kendisine bakanları hayran bırakacak olan Endemik Vadi’deki inşaat çalışmaları süratli bir formda devam etmektedir.


Hediye sipariş alışveriş ankara

Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte ilçemizi estetik açıdan hoş bir görünüme kazandırmanın yanı sıra kaybolmaya yüz tutmuş endemik bitkiler, Ankara Keçisi ve Ankara Tavşanını gelecek kuşaklara aktarmayı amaçlıyoruz.

Pursaklar’a bedel katacak yeni yapıtlarımızı kısa bir müddet içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz.

Şimdiden hemşehrilerimize ve Pursaklar’a iyi olmasını diliyorum’’ dedi.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.