Elazığ’da afet farkındalık eğitimi düzenlendi

Elazığ Afet ve Acil Durum (AFAD) Vilayet Müdürlüğünce Türkiye Diyanet Vakfı Elazığ Şubesi ve ilçelerinde oluşturulan afet ve acil durum ve …

Hediye sipariş alışveriş ankara
11.10.2021
A+
A-

Elazığ Afet ve Acil Durum (AFAD) Vilayet Müdürlüğünce Türkiye Diyanet Vakfı Elazığ Şubesi ve ilçelerinde oluşturulan afet ve acil durum ve insani yardım grubuna afet farkındalık eğitimi verildi.
İçişleri Bakanlığı AFAD Başkanlığı tarafından ilan edilen ’2021 Afet Farkındalık Eğitim Yılı’ faaliyetleri kapsamında din görevlilerine yönelik Vilayet Müftülüğü konferans salonunda eğitim verildi.
Aktiflikte konuşan Elazığ Vilayet Müftüsü Selami Aydın, afetler konusunda bilinçlenmenin gerektiğini ve bu hususta Diyanet İşleri Başkanlığına düşen misyonun manevi taraftan desteklemek olduğunu kaydetti.

Aktiflikte afetlerden evvel alınması gereken önlemler, afet anında yapılması gereken yanlışsız davranış biçimleri ve afet sonrası için yapılması gereken planlamalar ayrıntılı bir halde ele alınırken, afetlerden ziyan almadan yahut en az ziyanla kurtulabilmek için, bu manada alınacak önlemlerin ehemmiyetine vurgu yapıldı.

Hediye sipariş alışveriş ankara


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.