DOLAR

32,3768$% 0.15

EURO

34,8905% 0.06

STERLİN

41,2397£% 0.06

GRAM ALTIN

2.398,94%-0,09

ÇEYREK ALTIN

3.899,00%-0,33

BİTCOİN

2185176฿%-2.85778

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

Ebeveynler, ‘Anne-Baba Buluşmaları’nda bir araya geliyor


Öğrencilerinin toplumsal ve duygusal gelişimlerine ehemmiyet veren TED Rönesans Koleji, Klâsik ebeveyn sempozyumu bu yıl ‘Anne-Baba Buluşmaları-Özdenetim ve Esneklik’ temasıyla online gerçekleştirecek.

Her an değişen bir dünyada, var olan durumlara nazaran zihinsel esneklik gösterebilme ve öz kontrolü sağlayabilme mahareti hayli kıymet kazanmaya başladı. Yapılan araştırmalar, zihinsel esnekliğe sahip ve öz kontrolünü sağlayan şahısların duygusal manada dayanıklılıklarının daha yeterli olduğu istikametinde. Sebat gösterebilen, farklı süreçlere adapte olabilen ve esnek düşünebilen bireyler;gelecekte amaçlarına ulaşma konusunda daha başarılı olacaklar.Bu doğrultuda TED Rönesans Koleji Ruhsal Danışmanlık Kısmı, öğrencilerinin toplumsal ve duygusal gelişimlerine yönelik çalışmalarla,onların gelişimlerinde en değerli bireyler olan anne ve babaları da desteklemek hedefiyle her yıl düzenlediği ‘Anne-Baba Buluşmaları’ bu yıl ‘Öz Kontrol ve Esneklik’ temasıyla online atölyeler ve webinarlar ile Aralık 2020-Ocak 2021’de gerçekleştirilecek.

Hayatın hakkını veren çocuklar

TED Rönesans Koleji IV.Anne-Baba Buluşmalarında; Prof.Dr. Acar Baltaş ‘Hayatın Hakkını Veren Çocuklar Yetiştirmek’ başlığıyla 12 Aralık tarihinde, eğitim bilimci ve muharrir Dr. Özgür Bolat “Mutluluk ve Muvaffakiyetin Prensipleri” başlığıyla 16 Ocak 2021 tarihinde iştirakçilerle bir ortaya gelecek. TED Rönesans Koleji PDR Uzmanları, ayrıyeten gerçekleştirecekleri atölyelerle ebeveynlere farklı bakış açılarıyladurumları kıymetlendirme ve farkındalık çalışmaları da gerçekleştirecek.

Çocuğunun gelişimindeki rolünü, değişen dünyaya kendisini ve çocuğunu nasıl adapteetmesi gerektiğini sorgulayan ebeveynlerin tedronesansebeveynbulusmalari.com adresini ziyaret ederek fiyatsız gerçekleştirilecek webinar ve atölyeler için iştirak formunu doldurabilecekleri belirtildi.

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Anaokulu ve kreşler için son ders zili çaldı, çalışan veliler kara kara düşünüyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI
NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook sayfa NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA instagram NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA facebook grup NALLIHANHABER NALLIHAN ANKARA CEP UYGULAMASI