Covid-19’a yakalanan Polis memuru hayatını kaybetti

Bartın Vilayet Emniyet Müdürlüğünde misyonlu 43 yaşındaki Polis Memuru Muhammet Başoğlu koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Bir müddettir …

Hediye sipariş alışveriş ankara
01.04.2021
A+
A-

Bartın Vilayet Emniyet Müdürlüğünde misyonlu 43 yaşındaki Polis Memuru Muhammet Başoğlu koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.
Bir müddettir Zonguldak Devlet Hastanesinde Covid-19 tedavisi gören Polis Memuru Başoğlu ağır bakım ünitesinde süren hayat çabasını kaybetti.

Acı haber Başoğlu’nun vazife yaptığı Bartın Vilayet Emniyet Müdürlüğünde hüzün ile karşılandı.

Bartın Valiliğince Başoğlu’nun vefatına ait paylaşılan taziye bildirisinde, “Covid-19 nedeniyle tedavi gördüğü Zonguldak Devlet Hastanesinde vefat eden Bartın Vilayet Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube gruplarında vazifeli Polis Memuru Muhammet Başoğlu’na Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınları ile tüm Emniyet Teşkilatına başsağlığı dileriz.” denildi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hayatını kaybeden Başoğlu’nun annesi ve babasının da yakalandıkları koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı, babasının tamamlanan tedavisinin akabinde taburcu olduğu, annesinin ise hastanedeki tedavisine devam edildiği öğrenildi.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.