Çankaya’da zabıtadan bayram öncesi gıda denetimi

Kurban Bayramı münasebetiyle kontrollerini artıran Çankaya Belediyesi zabıtası, bilhassa besin eserleri satışı yapan fırın, pastane ve …

Hediye sipariş alışveriş ankara
15.07.2021
A+
A-

Kurban Bayramı münasebetiyle kontrollerini artıran Çankaya Belediyesi zabıtası, bilhassa besin eserleri satışı yapan fırın, pastane ve tatlıcılarda denetimlerini ağırlaştırdı.
Yıl boyunca yapılan nizamlı denetimlerini bayram öncesi artıran Çankaya Belediyesi, bilhassa besin eserleri satışı yapan iş yerleri ile fırın, pastane ve tatlıcılarda denetimlerini sürdürüyor.

Pandeminin akabinde yaşanan olağanlaşma süreciyle birlikte tüm işletmelerin açılmasıyla halk sıhhatine ziyan verebilecek ögelerin ortadan kaldırılması için yapılan kontrollerde, eserlerin imalatından kullanılan materyallerin kalitesine, son kullanma tarihlerinden fiyat etiketlerine kadar birçok bahse dikkat ediliyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hijyen kurallarının ön planda tutulduğu kontroller, bilhassa bayramlarda çokça tüketilen unlu mamul ve tatlı satışı yapan ticarethanelerde daha ağır gerçekleştiriliyor.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.