Mamak’ta mezarlıklar bayrama hazırlanıyor

Mamak Belediyesi, ilçe genelindeki mezarlıkların bakım ve tamiratını yaparak bayrama hazır hale getiriyor. Vatandaşların bayram öncesi ve bayram …

Hediye sipariş alışveriş ankara
15.07.2021
A+
A-

Mamak Belediyesi, ilçe genelindeki mezarlıkların bakım ve tamiratını yaparak bayrama hazır hale getiriyor.
Vatandaşların bayram öncesi ve bayram müddetince en ağır olarak ziyaret ettiği yerler ortasında gelen mezarlıklar, Mamak Belediyesi takımlarınca temizlenerek daha hoş bir görünüme kavuşturuluyor.
Mezarlıkları Kurban Bayramı’na hazırlayan belediye takımları, kuruyan otlar, dikenler, atılan çöp ve katı atıkları temizliyor.
Mezarlıkların bakım çalışmasını her bayram öncesi gerçekleştirdiklerini belirten Mamak Belediye Lideri Murat Köse, bu süreçte kabir ziyareti yapacak vatandaşları toplumsal ara kurallarına uymaları noktasında da uyardı.
Lider Köse, “Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile halkımızın mezarlık ziyaretlerini daha pak ve daha ferah bir ortamda gerçekleştirmeleri için paklık çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Arife günü ve bayram mühletince vatandaşlarımızın, vefat eden yakınlarının mezarlarını ziyaretlerinde rastgele bir olumsuzluk yaşanmaması için tüm önlemleri aldık. Lütfen kendinizi riske atmayın. Bu yıl geçtiğimiz yıl olduğu üzere yeniden temkinli ve daha dikkatli olarak toplumsal uzaklığa uyarak mezarlık ziyaretleri yapalım.

Vatandaşlarımızın bayramlarını şimdiden tebrik ediyorum” diye konuştu.

Hediye sipariş alışveriş ankara


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.