Çankaya parklarında sonbahar hazırlığı

Çankaya Belediyesi, yazın son günlerinde ilçedeki parkları sonbahar için hazırlamaya başladı. Bakım tamir ve bitkisel düzenleme çalışmalarına …

Hediye sipariş alışveriş ankara
29.08.2021
A+
A-

Çankaya Belediyesi, yazın son günlerinde ilçedeki parkları sonbahar için hazırlamaya başladı. Bakım tamir ve bitkisel düzenleme çalışmalarına sürat veren gruplar, halkın parklardan konforlu bir formda yararlanabilmeleri için ağır mesaide bulunuyor.
Çankaya’da vatandaşların yaz sonu da park ve yeşil alanlardan en âlâ biçimde yararlanabilmeleri için çalışmalarını başlatan belediye takımları, sonbahar hazırlıklarını yapıyor.

Ahlatlıbel Atatürk Parkı, Zafer Park, Lozan Park, İsmet İnönü Parkı üzere Başkent’in en büyük parklarında Ankaralıları konuk eden Çankaya Belediyesi, Kuğulupark üzere simge parklarıyla da göz dolduruyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Her yaştan Ankaralının yıl boyunca adeta ikinci adresi olan parklar, Çankaya Belediyesi gruplarınca sistemli olarak yenileniyor.

Eskimiş olan park içi yollardan oturma ünitelerine, çocuk oyun alanlarından spor alanlarına kadar tüm yenileme çalışmaları yapılırken bir yandan da sonbaharda parkları süsleyecek mevsimlik çiçekler üretiliyor.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.