Mamak protokolü aşure programında bir araya geldi

Mamak Belediyesinin düzenlediği aşure programı ağır ilgi gördü. Mamak Belediyesi, Muharrem ayı vesilesi ile Küçük Kayaş Mahallesi’nde aşure …

Hediye sipariş alışveriş ankara
29.08.2021
A+
A-

Mamak Belediyesinin düzenlediği aşure programı ağır ilgi gördü.
Mamak Belediyesi, Muharrem ayı vesilesi ile Küçük Kayaş Mahallesi’nde aşure programı düzenledi.
Programa AK Parti Genel Lider Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Mamak Kaymakamı Ali Sırmalı, Mamak Belediye Lideri Murat Köse, eğski Mamak Belediye Lideri Gazi Şahin, AK Parti Mamak İlçe Lideri Erhan Sarıgöl, MHP Mamak İlçe Lideri Mustafa Esen, Mamak Müftüsü Necmettin Saydan, Küçük Kayaş Mahalle Muhtarı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Paylaşmanın simgesi haline gelen aşure gününün İslam alemine hayırlar getirmesini dileyen Mamak Belediye Lideri Köse, “Bizler birlik ve beraberlik içinde bu topraklarda kardeşçe yaşıyoruz.

Bu acı bizim acımız. Rabbim canlarımızla birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin” dedi.

“Birlik ve beraberlik içinde yaşamaya devam edeceğiz”
Birlik ve beraberlik bildirisi veren AK Parti Genel Lider Yardımcısı Fatih Şahin, “Binlerce yıldır bu topraklarda birlik içerisinde omuz omuza, yürek yüreğe yaşıyoruz ve yaşamaya da devam edeceğiz.


Hediye sipariş alışveriş ankara

Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin. Bizi bugün, bu programda buluşturan Mamak Belediyesi Lideri Murat Köse’ye teşekkürlerimi iletiyorum” sözlerini kullandı.

“Esnafımızın fikirleri önemsiyoruz”
Aşure programı sonrası AK Parti Milletvekili Fatih Şahin, Mamak Belediye Lideri Murat Köse ve Mamak İlçe Lideri Erhan Sarıgöl esnaf çeşidine çıktı.


İşyerlerine gerçekleştirdiği ziyarette esnafa güzel işler ve bereketli yararlar dileyen heyet, vatandaşlarla da sohbet etti.

Herkesin ilgi gösterdiği ziyarette, ilçenin gelişmesinde kıymetli rol oynayan esnafla yapılan istişarenin kıymetine vurgu yapan Mamak Belediye Lideri Murat Köse, “Esnaflarımızın ve vatandaşımızın talepleri, fikirleri bizim için daima birinci öncelik olmuştur.

Zira onlara hizmet etmek için buradayız. Halkımıza hizmet ediyoruz ve halkımız için yaptığımız her hoş iş, vatandaşlarımız kadar bizi de keyifli ediyor” açıklamasında bulundu.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.