Cadde ve sokaklar boşaldı, Eskişehir’de sessizlik hakim oldu

Korona virüsle uğraş kapsamında saat 21.00’de başlayan sokağa çıkma kısıtlaması sonrası Eskişehir’de cadde ve sokaklar boşaldı. Sessizliğe …

Hediye sipariş alışveriş ankara
02.12.2020
A+
A-


Korona virüsle uğraş kapsamında saat 21.00’de başlayan sokağa çıkma kısıtlaması sonrası Eskişehir’de cadde ve sokaklar boşaldı. Sessizliğe bürünen kentte vatandaşların kuralara uyarak meskenlerine çekildiği görüldü.

Korona virüs tedbirleri kapsamında tüm yurtta ilan edilen sokağa çıkma kısıtlamaları bugün saat 21.00 itibariyle başladı. Hafta içi her gün uygulanacak olan kısıtlama akşam saat 21.00 ile sabah 05.00 ortasında olacak. Kısıtlama Eskişehir’de polis grupları tarafından alınan tedbirler ile uygulamaya konuldu. Saatler 21.00’i gösterdiğinde takımlar tüm tedbirleri alarak muhakkak cadde ve yolları kapatıp vatandaşları konutlarına gitmeleri konusunda uyardı. İçişleri Bakanlığı genelgesinde kısıtlamadan muaf tutulan meslek kümelerinin haricinde tüm vatandaşlar 8 saat boyunca meskenlerinden çıkamayacak. Alınan kararlara vatandaşların uyduğu gözlenirken, kentin işlek caddelerinde sessizlik hakim oldu.

Öte yandan hafta içi kısıtlamalarının yanı sıra 4 Aralık Cuma günü saat 21.00’de başlayacak olan hafta sonu kısıtlaması 7 Aralık Pazartesi sabah saat 05.00’de sona erecek.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.