İstanbul’da kısıtlama başladı: Üsküdar Meydanı sessizliğe büründü

Dünyayı ve Türkiye’yi tesiri altına alan korona virüsüne karşı alınan önlemler kapsamında 81 vilayette hafta içi belli saatlerde ve hafta …

Hediye sipariş alışveriş ankara
02.12.2020
A+
A-


Dünyayı ve Türkiye’yi tesiri altına alan korona virüsüne karşı alınan önlemler kapsamında 81 vilayette hafta içi belli saatlerde ve hafta sonunun tamamında uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlaması başladı. Kısıtlama sonrası sessizliğe bürünen Üsküdar Meydanı havadan görüntülendi.

Dünyayı tesiri altına alan korona virüs salgınına karşı hafta içi makul saatlerde ve hafta sonu gün uzunluğu uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlaması bu gece 21.00 prestiji ile başladı. Bu kapsamda hafta içi her gün gece saat 21.00 ile sabah 05.00 ortasında genel sokağa çıkma sınırlaması uygulanacak. Hafta sonu uygulanacak sokak kısıtlaması ise cuma akşamı 21.00’den pazartesi sabahı saat 05.00’e kadar kesintisiz devam edecek. Öte yandan Anadolu Yakası’nda cadde, sokak ve meydanlar boş kaldı. İstanbul’un kalabalık meydanlarından, Üsküdar meydanı sessizliğe büründü. Gece ise kentin birçok noktasında polis takımları önlem ve kontrollerini devam ettirdi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.