Bursa ’Mavi’ye boyandı Sağlık Müdürü teşekkür etti

Aşılanma oranınında yüzde 75 bandını aşarak sarı kategoriden maviye dönen Bursa’da Sıhhat Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü ve lokal idareler …

Hediye sipariş alışveriş ankara
26.08.2021
A+
A-

Aşılanma oranınında yüzde 75 bandını aşarak sarı kategoriden maviye dönen Bursa’da Sıhhat Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü ve lokal idareler önlemleri sıkı sıkıya uygulamak için çalışmalarını sürdürüyor.
Bursa Vilayet Sıhhat Müdürü Dr.Fevzi Yavuzyılmaz Vilayet Sıhhat Müdürlüğü toplumsal medya hesabından yayınladığı iletiyle Bursalılara teşekkür ederken, aşılarını yaptırmayan vatandaşlara davette bulunmayı ihmal etmedi.

Dr.Fevzi Yavuzyılmaz yayınladığı bildiride “Bursa aşılamada Türkiye koronavirüs aşılama oranında Bursa yüzde 75’i geçerek mavi vilayetler kategorisinde yer aldı.
Bursalılara yürekten teşekkür ediyorum.
Koronavirüse karşı en büyük silahımız olan aşıyı asla ihmal etmeyelim.
Birinci, ikinci ve üçüncü aşılarını yaptıramayan hemşerilerimizin, hastanelerimiz, İlçe Sıhhat Müdürlükleri ve Aile Sıhhati Merkezlerimizde bulunan aşı poliklinikleri ile Orhan Parkı ve Duaçınarı Metro istasyonunda bulunan aşı uygulama noktalarında aşılarını olmaya davet ediyorum.

Bursa’ya mavi çok yakıştı’ tabirlerini kullandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.