Bingöl’deki öğrencilerden, “Okulumuzu, arkadaşlarımızı çok özledik” mesajı

Bingöl’de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle meskenden görüntü ile bildiri gönderen engelli bulunan öğrenciler, “Okulumuzu …

Hediye sipariş alışveriş ankara
03.12.2020
A+
A-


Bingöl’de 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle meskenden görüntü ile bildiri gönderen engelli bulunan öğrenciler, “Okulumuzu, arkadaşlarımızı çok özledik” dedi.

Ülke genelinde korona virüs (Covid-19) önlemleri kapsamında okulların kapanıp, online eğitime geçmesi nedeniyle öğrenciler okullarını özlemeye başladı. Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı Özel Eğitim Meslek Okulundaki manisi bulunan öğrenciler ise, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” nedeniyle klip hazırladı. Öğrenciler hazırlanan klipte okullarını çok özlediklerini aktardı.

Geçen yıl 3 Aralık’ta okulda arkadaşlarıyla olduklarını lakin Covid-19 nedeniyle Mart ayından bu yana meskende olduklarını ileten öğrenciler, gelişimleri için arkadaşlarına muhtaçlıkları olduklarını aktardı.

Öğrencilerden Zehra Gürbüz, “Ailem ile vakit geçirmek çok hoş fakat Mart ayından beri evdeyim. Ben okulda geliştiğimi hissediyorum. Okulumu, arkadaşlarımı ve öğretmenlerimi çok özledim” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.