Binali Yıldırım’dan yerli aşı çalışmalarının geliştirildiği fabrikaya ziyaret

Türkiye Cumhuriyeti’nin 27’nci ve son Başbakanı, Türkiye Büyük Millet Meclisi 28’inci Lideri ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Tekirdağ’ın …

Hediye sipariş alışveriş ankara
21.01.2021
A+
A-


Türkiye Cumhuriyeti’nin 27’nci ve son Başbakanı, Türkiye Büyük Millet Meclisi 28’inci Lideri ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yerli aşı çalışmalarının yapıldığı fabrikaya ziyarette bulundu.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 27’nci ve son Başbakanı, Türkiye Büyük Millet Meclisi 28’inci Lideri ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde fabrika ziyaretinde bulundu. Tüm dünyayı tesiri altına alan korona virüs salgınına karşı yerli aşı çalışmalarının devam ettiği Koçak Farma’yı ziyaret eden Yıldırım, üretim tesislerini gezdi.

Tespih armağan etti

Koçak Farma Genel Müdürü Hakan Koçak’ın odasında, Seçkin Koçak, Hakan Koçak ve ünite müdürlerinden yerli ve ulusal aşı çalışmasına ait son durum hakkında bilgi alan Yıldırım, sonrasında üretim tesislerini gezdi. Seyahatinin akabinde Yıldırım, çalışmalarından ötürü Koçak’ı tebrik etti. Günün anısına Koçak Farma İdare Şurası Lideri Nadir Koçak, Yıldırım’a kalem ikram ederken, Yıldırım ise Koçak’a tespih armağan etti.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.