Başkan Şimşek, Gölbaşı Park Eymir Toplu Konutları temsilcileriyle buluştu

Gölbaşı Belediye Lideri Ramazan Şimşek, Gölbaşı Park Eymir Toplu Konutları İdare Şurası ve Temsilciler Heyeti üyeleri ile bir ortaya geldi …

Hediye sipariş alışveriş ankara
26.11.2021
A+
A-

Gölbaşı Belediye Lideri Ramazan Şimşek, Gölbaşı Park Eymir Toplu Konutları İdare Şurası ve Temsilciler Heyeti üyeleri ile bir ortaya geldi.
Gölbaşı Belediye Lideri Ramazan Şimşek, Gölbaşı Park Eymir Toplu Konutları İdare Şurası ve Temsilciler Konseyi üyeleri ile buluşmasında projelerini anlattı.
Hayata geçirdikleri projelerle Gölbaşı’nı hak ettiği yere getirmeye devam ettiklerini belirten Lider Şimşek, Gölbaşı’nın tüm bölgelerine eşit hizmet götürdüklerinin altını çizdi. Lider Şimşek, ”Gölbaşı Belediyesi olarak hizmetimizi Gölbaşı’mızın bütün bölgelerine eşit olarak götürüyoruz.

Misyona gelirken seçim beyannamemizde de sunduğumuz birçok projemizi bugün geldiğimiz noktada hayata geçirmiş bulunuyoruz. Park Eymir nasılsa, Yavrucuk köyü nasılsa İncek merkez de belediyemizden tıpkı hizmeti alıyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Meclis üyelerimiz ve bürokratlarımızla elimizden gelen her türlü dayanağı vatandaşımıza vermeyi sürdürüyoruz” dedi.

Yeni projelerinden bahseden Şimşek, katkılarından ötürü idare konseyine ve temsilcilere teşekkür etti.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.