Başkan Kesikbaş: “Eskişehir’i küresel bir kent haline getireceğiz”

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) İdare Heyeti Lideri Celalettin Kesikbaş, Eskişehir’i sürdürülebilir büyüme açısından global bir kent haline getirme …

Hediye sipariş alışveriş ankara
10.12.2020
A+
A-


Eskişehir Sanayi Odası (ESO) İdare Heyeti Lideri Celalettin Kesikbaş, Eskişehir’i sürdürülebilir büyüme açısından global bir kent haline getirme amaçladıklarını kaydederek, “Bu nedenle kentimize paha katacak, iş ve aş getirecek projeleri destekleme ve geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.

ESO İdare Heyeti Lideri Celalettin Kesikbaş, İdare Konseyi Lider Yardımcıları Sinan Özeçoğlu ve Fatih Düş, Sarıcakaya Belediye Lideri Hüseyin Çam ve Mihalgazi Belediye Lideri Zeynep Akgün’ü ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyaretlerde Avrupa Birliği (AB) Projeleri ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA)’nın Dayanak Programları görüşüldü. Ziyaretlerde, Eskişehir’in üretim kabiliyetini arttırmaya yönelik projeleri desteklediklerini belirten Lider Kesikbaş, ESO’nun yürüttüğü AB projeleri ve BEBKA’nın Mali Takviye Programı hakkında bilgi verdi. Kesikbaş, “Eskişehir’i sürdürülebilir büyüme açısından global bir kent haline getirme emeliyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle kentimize bedel katacak, iş ve aş getirecek projeleri destekleme ve geliştirmeye devam ediyoruz. Kentimizin bilhassa kırsal alanlarda ekonomik çeşitliliğin sağlanmasını istiyoruz ve bu noktada ESO olarak her türlü takviyeye, iş birliğine hazırız” dedi.

İlçelerin beşeri kaynakları ve endüstrilerinin güçlendirilmesinin en kıymetli gelişme alanlarından biri olduğunun vurgulandığı görüşmelerde ESO ve ilçe belediyeleri ortasında yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.