Başkan: Çetin: ‘‘Hayata geçirdiğimiz tüm yatırımlarla gençlerimizin bilgiye ulaşma noktasındaki engelleri ortadan kaldırıyoruz’’

İlçedeki öğrenciler için tüm imkanları seferber ettiklerini belirten Pursaklar Belediye Lideri Çetin, “‘Hayata geçirdiğimiz tüm yatırımlarla …

Hediye sipariş alışveriş ankara
20.09.2021
A+
A-

İlçedeki öğrenciler için tüm imkanları seferber ettiklerini belirten Pursaklar Belediye Lideri Çetin, “‘Hayata geçirdiğimiz tüm yatırımlarla gençlerimizin bilgiye ulaşma noktasındaki pürüzleri ortadan kaldırıyoruz’’ dedi.
Pursaklar Belediye Lideri Çetin, Pursaklar’da misyon yapan okul müdürleri ile kahvaltı da bir ortaya geldi.
Okul müdürleriyle gerçekleştirilen buluşmaya Belediye Lideri Ertuğrul Çetin’in yanı sıra İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Belediye Lider yardımcıları, öğretmenler ve okul aile birliği liderleri iştirak sağladı.

Gerçekleşen kahvaltı programında Lider Ertuğrul Çetin, ilçede hizmet veren okullarda vazife yapan okul müdürlerine ve okul aile birliği liderlerine belediye çalışmalarını anlatırken kente kazandırılan hizmetler ve imal çalışmaları devam eden projeleri yerinde gezdirdi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

‘‘Hayata geçirdiğimiz tüm yatırımlarla gençlerimizin bilgiye ulaşma noktasındaki mahzurları ortadan kaldırıyoruz’’
Öğrencilerin daha başarılı olabilmeleri için bütün imkânları seferber ettiklerini aktaran Lider Ertuğrul Çetin, “Hepimizin farklı vazifeleri olsa da ortak bir emelimiz var, o da milletimize hizmet ederken yarınlarımız olan çocuklarımızı da geleceğe en donanımlı biçimde hazırlamak.


Millet Kıraathanesi, Çocuk Kütüphanesi, Kent Araştırmaları Kütüphanesi, tiyatro ve müzik kursları üzere eğitim noktasında hayata geçirdiğimiz tüm yatırımlarla gençlerimizin bilgiye ulaşma noktasındaki manileri ortadan kaldırıyoruz.

Pursaklar Belediyesi olarak gençlere yönelik lisezone, Eba Sınıfı ve Canlı Eğitim Takviyeleri başta olmak üzere tüm eğitim topluluğuna var gücümüzle takviye olmaya devam edeceğiz’’ sözlerine yer verdi.

Kahvaltı programının akabinde Lider Ertuğrul Çetin okul müdürlerine, ilçede üretim çalışmaları devam eden Endemik Vadi, Evcil Hayvanlar Parkı ve Veterinerlik Tesisleri, Devlet Tiyatroları Pursaklar Sahnesi ve Ankara Kedisi Üretim Çiftliği’ni gezdirdi.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.