Başkent’te 400 motosiklet tutkunu gaziler için buluştu

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 13’üncüsü düzenlenen ‘Gaziler Sürüşü’ etkinliğinde 400 motor tutkunu, motorlarının ardına gazileri, gazi …

Hediye sipariş alışveriş ankara
19.09.2021
A+
A-

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 13’üncüsü düzenlenen ‘Gaziler Sürüşü’ etkinliğinde 400 motor tutkunu, motorlarının ardına gazileri, gazi ve şehit yakınlarını alarak cins attı.
Harley Owners Group (HOG) Ankara Chapter tarafından düzenlenen sürüş etkinliğinde Türkiye’nin dört bir yanından Başkent’e gelen yaklaşık 400 motor tutkunu, motorlarının ardına gazileri, gazi ve şehit yakınlarını alarak kısa bir başşehir çeşidi yaptı.
Çeşidin akabinde Anıtkabir’e giden motorcular, Ulu Lider Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı. Aktifliğe Büyükşehir Belediyesi Şehit Yakınları ve Gaziler Koordinatörü Ömer Faruk Sanal, Ankara Kent Kurulu Lider Yardımcısı Prof. Dr. Savaş Zafer Şahin, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Lideri Mustafa Koç, Şehit Yakınları ve Gaziler Şube Müdürü Sedat Coşar, Türkiye Motosiklet Federasyonu Eğitim Heyeti Lideri Mehmet Güngör, HOG Ankara Chapter Yöneticisi Alper Ok, Ankara Kent Kurulu Yürütme Heyeti üyeleri Dr. Süleyman Basa, Cevriye Kaya ile şehit yakınları, gaziler ve motorcular katıldı.
Toplum içinde gazilere olan hassaslığı artırmak için çalışmalara devam edeceklerini kaydeden Büyükşehir Belediyesi Şehit Yakınları ve Gaziler Koordinatörü Ömer Faruk Sanal, “Bu 13’üncü tertip ve biz birinci kez takviye veriyoruz.

Bu aktiflik için Büyükşehir Belediye Liderimiz Sayın Mansur Yavaş’ın talimatıyla imkanlarımızı seferber ettik. Gazilerimize ne yapsak hakları ödenmez. Onlara minnettarız.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Ankara Büyükşehir Belediyesi toplum içinde gazilerimize olan hassaslığı artırmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Şehit ve gazilerimizle alakalı liderimizin önemli bir hassasiyeti var.

Bu tıp tertiplere dayanağımız devam edecek. Aktifliğe Ankara’dan ve kent dışından katılan motor tutkunlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Lideri Mustafa Koç, HOG Ankara Chapter tarafından gazilere takviye emeliyle düzenledikleri 13’üncü Gaziler Sürüşü’nün startını verdi.
Motosikletlilerle birlikte gaziler ve şehit yakınları için düzenlenen manalı aktifliğe katılmaktan memnuniyet duyduğunu belirten Koç, “Bugün Harley Davidson sahibi Ankara Chapter kümesinin klâsik Gaziler Sürüşü’nün startını vermek üzere toplandık.

Gazilik kurumuna duydukları hürmetin gereği Türkiye’nin dört bir tarafından akın akın Ankara’ya gelen Harley Davidson tutkunlarına bu manalı çalışmaları için teşekkür ediyorum” tabirlerini kullandı.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.