Başhekim sosyal medyadan böyle isyan etti

Trabzon Yasal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Süleyman Türedi Trabzon’da artan Korona virüs olaylarına karşın kıyı kenarında …

Hediye sipariş alışveriş ankara
30.11.2020
A+
A-


Trabzon Yasal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Süleyman Türedi Trabzon’da artan Korona virüs olaylarına karşın kıyı kenarında yürüyüş yapanlara toplumsal medya hesabından sitemde bulunarak, “Tüm eforumuzu harcarken kıyı kenarında yürüyüş yapan sıhhatine çok düşkün ! insanları gördükçe hakkımızı hiçbirine helal etmiyorum” paylaşımında bulundu.

Tüm dünyayı tesiri altına alan Korona virüse (Covid-19) karşı Trabzon Yasal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Süleyman Türedi toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda sitemde bulunarak adeta isyan etti. Toplumsal medya hesabından dışarıda insanları gördükçe hakkını helal etmediğini belirten Türedi, “Çoluğunu, çocuğunu, eşini, dostunu, annesini, babasını düşünen varsa; azıcık insafı ve vicdanı olan varsa konutunda kalır ve çok gerekli olmadıkça konutundan çıkmaz. Biz insanımıza ağır bakım yeri bulmak için baş patlatırken, elimizdeki tüm imkanları, tüm eforumuzu harcarken kıyı kenarında yürüyüş yapan sıhhatine çok düşkün ! insanları gördükçe hakkımızı hiçbirine helal etmiyorum. Servisler ve ağır bakımlar dolu, ne umuyorsunuz mucize mi? O denli bir yeteneğimiz yok, yalnızca insanız. Ayıptır, günahtır. Sağlıkçıya acımadığınızı biliyoruz da bari kendinize acıyın” paylaşımında bulundu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.