Başbakan Yardımcısı Sayın İŞLER Nallıhan’da

Hediye sipariş alışveriş ankara
17.03.2014
A+
A-

emrullahisler

Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler,  birlik ve beraberliğin kıymetinin bilinmesi gerektiğini belirterek, “Son zamanlarda özellikle son bir yıl içerisinde ülkede bir takım sokak olayları vasıtasıyla ülke yeniden istikrarsızlaştırılmak istenmekte, ekonomik kriz, siyasi kriz çıkarılmak istenmektedir. Bu olayların arkasında eski Türkiye’yi özleyenler yatmaktadır”  dedi.

İşler, Nallıhan’da hükümet konağı temel atma ve 16 eserin açılış törenine katıldı. Programda, İşler’in yanı sıra Ak Parti Ankara Milletvekili Nurdan Şanlı, Nallıhan Kaymakamı İsmail Altan Demirayak da hazır bulundu.

Hükümet konağını projesini çok beğendiğini dile getiren İşler, Nallıhan’ın eylül ayında hükümet konağına kavuşacağını belirtti. 16 eserle eğitimden, sağlığa, aile yaşam merkezlerine kadar her alanda yatırım yapıldığını ifade eden İşler, Nallıhan’a herkese hitap eden hizmetler ulaştırıldığını kaydetti.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Son yıllarda ülkeye çok büyük hizmetler sunulduğunu dile getiren İşler, bu hizmetlerin temelinde yatanın istikrar, ülkenin birlik ve bütünlüğü olduğunu söyledi. Ülkede siyasi ve ekonomik istikrar bulunduğunun altını çizen İşler, bununla beraber kalkınma ve ilerleme olduğunu dile getirdi.

Birilerinin bunlardan çok rahatsız olduğunu ifade eden İşler, Türkiye’nin yıllarca uzadığı zaman budanması gereken, kısaldığı zaman da sulanması gereken bir ülke olarak algılandığını belirtti.

İşler, “Yani Türkiye sürekli kontrol altında tutulacak, ne öldürülecek ne oldurulacak ülke konumunda tutuldu. Ama milletimiz bu son yıllarda sağlamış olduğumuz istikrar neticesine özellikle 3 Kasım 2002’den bu yana ülkede istikrar var. Birilerinin elinde alet olmayan bir hükümet ve lider var” dedi.

İşler, şunları kaydetti:

“Birlik ve beraberliğimizin kıymetini bilmemiz lazım. Son zamanlarda özellikle son bir yıl içerisinde ülkede bir takım sokak olayları vasıtasıyla ülke yeniden istikrarsızlaştırılmak istenmekte, ekonomik kriz, siyasi kriz çıkarılmak istenmektedir. Bu olayların arkasında eski Türkiye’yi özleyenler yatmaktadır. Eski Türkiye demek güçsüz aciz iktidarların olduğu koalisyon hükümetlerinin olduğu, çaresiz yöneticilerin olduğu, geri kalmış fakir olan bir ülke demektir. Yeni Türkiye’nin kararını siz verdiniz o yolda da yolunuza devam ediyorsunuz. Yeni Türkiye demek gelişen, büyüyen, kalkınan ilerleyen bölgesinde ve dünyada lider olan adından bahsettiren ülke demektir. İşte bu doğrultuda meydana gelen olaylara baktığınız zaman olayların perde arkasında da bu yatmaktadır. Özellikle Türkiye olarak 2023 hedeflerini açıklamış olan bir ülkeyiz. Bu hedefler birilerini ciddi şekilde rahatsız etti ondan sonra da bu hareketler başladı. Türkiye sokak çatışmalarından çok çekti. Biz bu filmleri daha öncede izledik. Güçlü bir şekilde tuzağa düşmeyeceğimizi sandıklarda ortaya koymamız gerekmektedir”

Konuşmanın ardından 16 eserin temsili açılışı kurdele kesilerek yapıldı, hükümet konağının da temeli dualar eşliğinde atıldı.

Nallıhan Kaymakamı İsmail Altan Demirayak,  günün hatırası olarak İşler’e hediye takdim etti.

İşler, daha sonra Eymir köyüne giderek, pekmez ve Cevizli sucuk üretim tesisini açtı

kaynak: haber siteleri

Programa ilişkin fotograf ve video gün içersinde www.nallıhan.com da

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.