Nallıhan’da toplu açılış ve temel atma töreni

Hediye sipariş alışveriş ankara
16.03.2014
A+
A-

davet1Nallıhan Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre, ilçe merkezinde yapılan törenle, merkezde ve köylerde yapılan 16 tesisin açılışının yapılacağı bildirildi.16.03.2014 12:15

Nallıhan Kaymakamlığı tarafından ilçe genelinde yaptırılan tesis ve işletmelerin yarın yapılacak olan törenle, toplu açılışları yapılacak.

Nallıhan Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre, ilçe merkezinde yapılan törenle, merkezde ve köylerde yapılan 16 tesisin açılışının yapılacağı bildirildi.

İlçe merkezinde düzenlenecek olan açılış törenine Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Bölge milletvekilleri, ilçe Kaymakamı İsmail Altan Demirayak ile davetliler katılacak.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Toplu açılışla birlikte; ilk olarak Hükümet Konağının temeli ve Fatih ortaokulunun temeli atılacak.

Ardından, Kaymakamlık tarafından yaptırılan 16 tesisin toplu açılışı yapılacak, açılışı yapılacak tesisler arasında; Eymür Köyü pekmez ve cevizli Sucuk üretim tesisi açılışı (katılımlı),Bozyaka Domates Kurutma tesisi açılışı, Kaymakamlık Aile Yaşam merkezi açılışı, Çamalan köyü Ortaokulu açılışı, Nallıhan Devlet Hastanesi diyaliz ünitesinin açılışı gibi tesislerin toplu açılışı yapılacak.
davet2

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.