Balıkesir’de sosyal mesafeli plajları havadan böyle görüntülendi

Aşı uygulamasında mavi kent olan Balıkesir’in plajlarında da toplumsal araya değer gösteriliyor. Balıkesir Büyükşehir ve Edremit Belediyesi’nin …

Hediye sipariş alışveriş ankara
20.07.2021
A+
A-

Aşı uygulamasında mavi kent olan Balıkesir’in plajlarında da toplumsal araya değer gösteriliyor. Balıkesir Büyükşehir ve Edremit Belediyesi’nin ortak çalışmalarıyla düzenlenen plajlar vatandaşlara toplumsal arayı koruyarak denize girme imkanı sağlıyor.
Kurban Bayramı tatili ile birlikte Balıkesir’in Kuzey Ege’de bulunan tatil yörelerine büyük ilgi oldu.
Otellerde doluluk oranları yüzde yüzlere ulaştı. Deniz, güneş ve kumsallardan yararlanmak isteyen tatilciler için geçtiğimiz dönem öncesi Balıkesir Büyükşehir ve Edremit Belediyesi tarafından kıyılarda yapılan çalışmalar meyvelerini verdi.

Edremit İlçesinin Altınkum plajında yapılan yenileme ve plaj düzenleme çalışmaları sonrasında kullanılabilir plaj uzaklığı artırılırken; vatandaşlara otopark, duş ve tuvalet üzere imkanlarda sunuldu. Ayrıyeten hazırlanan yeşil alanlarda kumsalın sıcağından bunalan vatandaşlar için alanlar oluşturuldu.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Bisiklet yolu ve yürüyüş yollarının da bulunduğu kıyı kısmında ise vatandaşların toplumsal uzaklığa uygun bir formda hareket etmelerine imkan sağlıyor.
Drone ile havadan yapılan çekimlerde vatandaşların toplumsal uzaklığa dikkat ettikleri ve tatillerini güvenlik bir biçimde geçirmeye ihtimam gösterdikleri gözlendi.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.