Bakan Koca, bazı illerin yoğun bakım doluluk oranlarını paylaştı

Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli Valilerimiz, Vilayet Sıhhat Müdürlerimiz ve Halk Sıhhati Liderlerimizle online …

Hediye sipariş alışveriş ankara
12.12.2020
A+
A-


Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli Valilerimiz, Vilayet Sıhhat Müdürlerimiz ve Halk Sıhhati Liderlerimizle online görüşerek son durumu kıymetlendirdi.

Bakan Koca, toplumsal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli Valilerimiz, Vilayet Sıhhat Müdürlerimiz ve Halk Sıhhati Liderlerimizle online görüşerek son durumu değerlendirdik.

Önlemlere sıkı uyup elbirliği ile uğraş edince, sonuç almak daha kolay. Hepimiz sorumluluğumuzun şuurunda olalım. Orta vermeden uğraşa devam; birlikte kazanacağız.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de %30, Ankara’da ise %40 günlük hadisede düşüş oldu. Lakin hastane ve ağır bakımlarda hasta yükü devam ediyor. Ağır bakım doluluk oranı İstanbul’da %67, İzmir’de %78, Kocaeli ve Ankara’da %72” dedi.

Bakan Koca ayrıyeten, “Bugün Nobel ödüllü bilim insanımız Prof. Dr. Aziz Sancar ile görüştüm. Hocamıza bugün basında da yer alan Bakanlığımızın aşı konusundaki stratejisini destekleyen açıklamalarından ötürü teşekkürlerimi ilettim. Hocamızın cesaretlendirici kelamlarına minnettarım” paylaşımını da yaptı.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.