Babaannesini korodan kaybeden adam, karantinayı ihlal edip bankaya para çekmeye geldi

Osmaniye’de banka şubesine para çekmeye gelen bir vatandaş, güvenlik görevlisince yapılan HES kodu sorgulamasında risk gurubunda olduğu ortaya …

Hediye sipariş alışveriş ankara
10.04.2021
A+
A-

Osmaniye’de banka şubesine para çekmeye gelen bir vatandaş, güvenlik görevlisince yapılan HES kodu sorgulamasında risk gurubunda olduğu ortaya çıktı. KYK yurdunda karantinaya alınan adamın bir hafta evvel korona virüsten babaannesini kaybettiği, babası ve ablasının da karantinada olduğu öğrenildi.
Edinilen bilgiye nazaran, Osmaniye merkez Atatürk Caddesi üzerinde bulunan bir banka şubesine gelen Nuri B.’nin bankaya girerken, banka güvenlik görevlisince HES kodu sorgusu yapıldı.
Yapılan sorguda Nuri B.’nin risk kümesinde olduğu ve konutunda karantinada bulunması gerektiği ortaya çıktı. Banka güvenlik görevlisince durum polise ve sıhhat gruplarına bildirildi. Bankaya gelen sıhhat grupları risk gurubunda olan Nuri B.’yi karantinaya alınması için ambulans ile Fakıuşağı Mahallesi’nde bulunan KYK yurtlarına götürdü.

KYK yurdunda karantinaya alınan Nuri B.’nin bir hafta evvel korona virüsten babaannesini kaybettiği, babası ve ablasının da karantinada olduğu öğrenildi.

Hediye sipariş alışveriş ankara


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.