Ankara Büyükşehir’den Öğretmenler Günü’nde anlamlı sürpriz

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde kırsal ve merkez ilçelerdeki bin 883 okula gönderdiği çiçeklerle öğretmenlerin gününü …

Hediye sipariş alışveriş ankara
24.11.2021
A+
A-

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde kırsal ve merkez ilçelerdeki bin 883 okula gönderdiği çiçeklerle öğretmenlerin gününü kutladı.
Ankara Büyükşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri unutmadı.
ANFA Bitki Evi’nde ihtimamla hazırlanan bin 883 adet çiçek aranjmanı okullara dağıtılırken, öğretmenler manalı sürpriz karşısında duygulandı. Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş, kaktüs ve sukulentlerin yerleştirildiği reçine saksılar ile begonya, yaprak hoşları ve para çiçeklerinden oluşan aranjmanlarda yer alan iletisinde, “Aydınlık geleceğimizin ışığı olan gençlerimizin kilidi sizler, anahtarı ise sizin ilminiz ve sabrınızdır. Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, siz pahalı öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten hislerimizle kutluyor, sevgi ve hürmetlerimizi sunuyoruz” dedi.

Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş ayrıyeten Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında yaptığı açılış konuşmasında öğretmenlere seslenerek, “Büyük bir özveriyle vazife yaparak ülkemizin en değerli varlıklarını, geleceğimizin mimarları olan sevgili çocuklarımızı yetiştiren, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde aydınlık yarınlarımızın temelini atan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” sözlerini kullandı.

Altınpark, Mogan Parkı ve 30 Ağustos Zafer Parkı’nda bulunan ANFA Bitki Evleri’nde 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle tüm hazırlıklar da tamamlandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Aranjmanlarla adeta görsel bir şölen sunan ANFA Bitki Meskenleri, zamiadan salon çamına, bonzaiden yukaya, kasımpatından siklamene, menekşeden orkideye kadar çeşit çeşit iç ve dış yer çiçek ve bitkileri satışa sundu.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.