Amerika’daki Protestolara New York’tan tepki

Amerika’nin başşehri Washington DC’de Kongre Binası’na yapılan baskınla bir arada ülkede yaşanan kaosa akşam saatlerinde New York’tan reaksiyon …

Hediye sipariş alışveriş ankara
07.01.2021
A+
A-


Amerika’nin başşehri Washington DC’de Kongre Binası’na yapılan baskınla bir arada ülkede yaşanan kaosa akşam saatlerinde New York’tan reaksiyon geldi.

ABD’de kongrenin Kasım ayında gerçekleştirilen başkanlık seçimlerinin sonuçlarını belgeleme eforları sırasında, Lider Trump’ın destekçilerinin ABD Kongre Binası’na baskın yapması, baskın yapan sivillerin üzerlerinde patlayıcı aygıtlar bulunması ve olaylar sırasında bir bayanın vurulmasıyla Çarşamba günü ülkede akıllardan kolay kolay silinmeyecek bir kaos yaşandı. Yapılan protestolara devlet büyükleri tarafından “Kalkışma” ve “Darbe girişimi” yorumları yapıldı. Akşam saatlerinde ise New Yorklular gerçekleştirilen protestolara karşı reaksiyon olarak kendilerini sokağa attı.

Protestolar sırasında kimliği bilinmeyen bir bayan hayatını kaybetti

Lider Trump destekçilerinin Çarşamba günü ABD Kongre Binası’nda gerçekleştirilen protestolar sırasında, bir bayan göğsünden ölümcül bir formda vuruldu. Twitter’da yayınlanan 30 saniyelik bir görüntüde, tek bir kurşun sesini duyuluyor ve akabinde kimliği belgisiz bayan yere düşüyor. Görüntüde kırmızı, beyaz ve maviye bürünmüş, ağzından kan akan hareketsiz bayanın mevt haberi Emniyet güçleri tarafından açıklandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.