Altındağlı kadınlardan şiddete karşı dayanışma

25 Kasım Bayana Yönelik Şiddete Karşı Çaba Günü kapsamında Altındağlı kadınlarca hazırlanan “Umudun Kırılan Parçaları” standı Altın Mekan’da …

Hediye sipariş alışveriş ankara
26.11.2021
A+
A-

25 Kasım Bayana Yönelik Şiddete Karşı Çaba Günü kapsamında Altındağlı kadınlarca hazırlanan “Umudun Kırılan Parçaları” standı Altın Mekan’da açıldı.
Altındağ Belediyesi Bayan Eğitim ve Kültür Merkezleri üyesi bayanlar, bayana yönelik şiddete karşı bir ortaya geldi.
Bayanlar, “Umudun Kırılan Parçaları” isimli stantla farkındalık oluşturdu. Altındağlı bayanların yapıtları profesyonel ressamların çalışmalarını aratmadı. Farklı tekniklerle yapılan eserler, iştirakçilerin büyük beğenisini topladı. Başşehir Millet Bahçesi’nde bulunan Altın Mekan’da açılan stant, 28 Kasım Pazar günü saat 17.00’ye kadar ziyaret edilebilecek.

“Kadına yönelik şiddet insanlık suçudur”
Bu manalı günde bayanlara takviye olan Lider Balcı, “Kadına yönelik şiddet, insanlığa karşı işlenen en büyük kabahatlerden biridir.


Bayana yönelik şiddete, istismara, tacize ve ayrımcılığa karşı uğraş etmeli, bu ayıba el birliğiyle son vermeliyiz” dedi.
Lider Balcı, “Kadınlarımız, bugün ve her gün daha inançlı bir dünyada insan onuruna yakışır, şiddetten uzak ve eşit bir hayat hak ediyor.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Bayana yönelik şiddet insanlık hatasıdır. Bayanlarımızın daha adil, huzurlu ve inançlı bir dünyada yaşayabilmesini diliyor, herkesi, bilhassa de tüm bayanlarımızı standımızı ziyaret etmeye davet ediyorum” tabirlerini kullandı.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.