Altındağ’da her nokta ilaçlanıyor

Altındağlı vatandaşların daha sağlıklı bir ortamda yaşamaları için çalışan Altındağ Belediyesi, ilçe genelinde ağır ilaçlama çalışması başlattı …

Hediye sipariş alışveriş ankara
18.05.2021
A+
A-

Altındağlı vatandaşların daha sağlıklı bir ortamda yaşamaları için çalışan Altındağ Belediyesi, ilçe genelinde ağır ilaçlama çalışması başlattı.
Altındağ’da her noktaya ilaçlama başladı.
Koronavirüs ile uğraş için her noktayı dezenfekte eden gruplar, tıpkı vakitte sivrisinek ve çeşitli haşerelere karşı da ilaçlama gerçekleştiriyor. Her mahallede haftada en az 2 defa ilaçlama yapan gruplar, insan sıhhatine ziyanlı unsur içermeyen, fakat böcekler ve haşereler üzerinde üst seviyede tesirli ULV (Ultra Low Volume) sistemi kullanıyor. Belediyeye bağlı grupların çöp bırakma alanları, park ve boş emlakta yaptığı titiz çalışmalar ise vatandaşların büyük beğenisini topluyor.

“Düzenli ilaçlama devam edecek”
Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmalarına daha sık aralıklarla devam edeceklerini söyleyen Altındağ Belediye Lideri Asım Balcı, “Altındağ’da vazifeye geldiğimiz andan itibaren vatandaşlarımızın sağlıklı bir etrafta yaşayabilmesi için özveriyle çalışıyoruz.


İlçe genelinde takımlarımız misyon başında. İlaçlama çalışmalarını sık aralıklarla ve periyodik olarak sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın içi rahat etsin, açık alanlarda daha inançla bulunabilsinler istiyoruz.

Hava sıcaklıkları artınca, ilaçlamaya duyulan gereksinim da artıyor. Biz de bunun farkındayız. İlaçlama çalışmalarımıza mahalle mahalle, sokak sokak devam ediyoruz” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.