Akşamlar Odunpazarı’nda daha güzel

Odunpazarı Belediyesi, gelenek haline gelen “Akşamlar Birlikte Güzel” aktifliklerine, olağanlaşma süreci ile bir arada tekrar başlıyor. 9-30 …

Hediye sipariş alışveriş ankara
09.07.2021
A+
A-

Odunpazarı Belediyesi, gelenek haline gelen “Akşamlar Birlikte Güzel” aktifliklerine, olağanlaşma süreci ile bir arada tekrar başlıyor. 9-30 Temmuz ortasında devam edecek olan etkinlikler, fiyatsız olacak.
Odunpazarı Belediyesi, her yaz düzenlediği ve artık klâsik hale gelen “Akşamlar Birlikte Güzel” aktifliğine devam ediyor.
9 – 30 Temmuz tarihleri ortasında gerçekleşecek olan “Akşamlar Birlikte Güzel” etkinlikleriyle yaz akşamları renklenecek.

Etkinlikler kapsamında pandemi nedeniyle 1 buçuk yıldır seyircisinden uzak kalan Odunpazarı Belediye Tiyatrosu da yetişkin ve çocuk oyunlarıyla tiyatro severler ile bir ortaya gelirken, Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’ne (YKSM) bağlı hocalar da birçok konsere imza atacak. Toplumsal aralık, maske ve hijyen kurallarına uygun olarak gerçekleşecek etkinlikler, fiyatsız olacak.

Hediye sipariş alışveriş ankara

“Akşamlar Birlikte Güzel” aktiflikleri 9 Temmuz Cuma günü 19:30’da Yenikent Mahallesi’nde bulunan Seramik Park’ta Ergün Elibaş Konseriyle başlayacak.
10 Temmuz Cumartesi saat 20.00’de Seramik Park’ta Odunpazarı Belediye Tiyatrosu oyuncuları yetişkin oyunu olan Güldürü Pazarı ile seyircisiyle buluşacak.

11 Temmuz Pazar günü ise saat 17.00’de Seramik Park’ta Pupa’nın Müziği isimli çocuk oyunu minik seyircileriyle bir ortaya gelecek.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.