Akademisyen yazar Sinan Canan, BKM Kitap Özlüce’de okurlarıyla buluştu

Okurların ilgiyle takip ettiği akademisyen muharrir Prof. Dr. Sinan Canan, BKM Kitap Özlüce şubesinde imza günü aktifliği ile kitapseverlerle bir …

Hediye sipariş alışveriş ankara
26.09.2021
A+
A-

Okurların ilgiyle takip ettiği akademisyen muharrir Prof. Dr. Sinan Canan, BKM Kitap Özlüce şubesinde imza günü aktifliği ile kitapseverlerle bir ortaya geldi.
Okur-yazar buluşturmalarına devam eden BKM Kitap, 25 Eylül Cumartesi günü müellif Prof. Dr. Sinan Canan’ı Özlüce şubesinde ağırladı.
7’den 70’e okurların ilgi gösterdiği imza günü aktifliğine Bursa dışından da ilgi epeyce ağırdı. İstanbul, Ankara başta olmak üzere etraf vilayetlerden de iştirakin ağır olduğu aktiflikte müellif ve okurları bir ortaya geldiler. İmzalanan kitaplarla birlikte her bir okurla hatıra fotoğrafı da çektiren muharrir okurlarıyla kısa sohbetler de gerçekleştirdi. Aktiflik sırasında görüşlerini aktaran Canan, “Uzun vakit sonra birinci imza etkinliğimiz. Birinci imza günümüze Bursa’dan başladık. Okurlarla yine buluşmayı çok özlemişiz. Gerek Bursa’dan gerek farklı kentlerden gelip katılan tüm okurlara teşekkür ediyorum. Bursalılar bu türlü hoş bir kitabevine sahip oldukları için çok şanslılar” sözlerini kullandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.