AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: “Ülke olarak her alanda ileriye gideceğiz”

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde gerçekleştirilen “Lavanta Hasat Şenliği”ne katıldı. Kurtulmuş …

Hediye sipariş alışveriş ankara
03.07.2021
A+
A-

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde gerçekleştirilen “Lavanta Hasat Şenliği”ne katıldı. Kurtulmuş, burada yaptığı konuşmada, halkının ortasındaki gönül birliği olduğunun şuurunda olan bir Türkiye oluşturacaklarını belirterek “Gönüllerden gönüle köprü kuracağız” dedi.
Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde lavanta hasadı AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un iştirakiyle gerçekleşti.
Lavanta bahçesine giren Kurtulmuş, burada birinci biçimi yapan yaparak lavanta hasadını başlattı.
Daha sonra konser alanına geçen Kurtulmuş, İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Anadolu Yaylı Çalgılar Kümesi tarafından verilen konseri dinledi.

Kurtulmuş, yaptığı konuşmada Dinarelli Lavanta Tesisine emekleriyle hayat veren herkese teşekkür ederek, “Yıllar önce Avrupa’da lavanta bahçelerini gördüğü vakit gerçekten ne kadar hoş, ne kadar görkemli, ne kadar insanı cezbeden bir alan diye düşünmüştüm.

Bir vakitler bizim yurdumuzda da bu türlü şeyler olsun diye düşünüyordum. Artık çok şükür Türkiye’de de lavanta ekimi başladı.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Bugün öğrendim ki; maddi olarak da inşallah bu bölgeye çok önemli katkıları olacak. Bunların ihraç edilmesi mümkün olacak” diye konuştu.

“Ülke olarak her alanda ileriye gideceğiz”
Ülke olarak her alanda ileriye gidileceğini kaydeden Kurtulmuş, “Büyük ve güçlü Türkiye yalnızca iktisadı güçlü, yalnızca milletlerarasında rekabet edebilecek kabiliyeti olan bir ülke demek değildir.

Bütün bunlarla birlikte iktisadı, savunma endüstrisi, her alandaki gücüyle birlikte en büyük gücünü devlet millet kaynaşması ve en büyük gücünü de halkının ortasındaki gönül birliği olduğunun şuurunda olan bir Türkiye’yi oluşturacağız.

Gönüllerden gönüle köprü kuracağız” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.