AHİD’de normalleşme sürecinde ilk toplantı yapıldı

Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) 1 Haziran’da başlayan kademeli normalleşmeyle uzun vakittir yüz yüze yapılamayan idare …

Hediye sipariş alışveriş ankara
26.06.2021
A+
A-

Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) 1 Haziran’da başlayan kademeli normalleşmeyle uzun vakittir yüz yüze yapılamayan idare şurası toplantısını ağır iştirakle birlikte yaptı.
Öz Taşıma İş Sendikası Genel merkezinde gerçekleşen toplantıda açıklamalarda bulunan Genel Lider Hilmi Yaman, “15 aylık ortanın akabinde yine bir ortaya gelmenin sevincini yaşıyoruz.
Bizler o denli hoş bir aile olduk ki toplantı mazeretiyle hasret giderelim istedik.
Tüm dünyada olduğu üzere ülkemizde de sıkıntı bir devirden geçiyoruz diyen Yaman, “Hem hastalıkla uğraşıyoruz hem iktisatla hem de yakınlarımıza duyduğumuz hasret ve hasretle Bu kuvvetli süreçte konutta kalarak kendi sağlımız ve tüm insanlığın sıhhati için maske, ara ve hijyen kuralları çerçevesinde günlerimizi geçiriyoruz.
Bugün geldiğimiz noktada aşılamada belirli noktaya geldiğimiz için olağanlaşma sürecine başladık. Bu süreçte ve tüm kuvvetli süreçlerde Rabbim yardımcımız olsun. Bizlere sabır ve dayanma gücü versin” sözlerini kullandı.

“Kültür sanat faaliyetlerimiz devam edecektir”
Yeni süreçte dernek faaliyetleri ile ilgili bilgi veren Yaman, “Eğitimlerimiz, sohbetlerimiz, söyleşilerimiz ve kültür sanat faaliyetlerimiz devam edecektir.


Ziyaretlerimiz, ziyaretçilerimiz de devam edecektir. Toplantımız derneğimiz ve Ankaramız için hayırlara vesile olsun” değerlendirmesini yaptı.

Hediye sipariş alışveriş ankara


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.