Pursaklar’da duvarlar renklendi

Pursaklar Belediyesi, sanatı sokağa taşıyarak dekoratif ve sanatsal duvar çalışmalarıyla ilçe duvarlarına estetik bir görünüm kazandırıyor …

Hediye sipariş alışveriş ankara
25.06.2021
A+
A-

Pursaklar Belediyesi, sanatı sokağa taşıyarak dekoratif ve sanatsal duvar çalışmalarıyla ilçe duvarlarına estetik bir görünüm kazandırıyor.
Estetik çalışmalarla ilçeye değerli dokunuşlarda bulunan Pursaklar Belediyesi, ilçedeki gri duvarlara gerçekleştirilen sanatsal fotoğraf çalışmalarıyla Ankara’da fark oluşturmaya devam ediyor.
Belediye takımlarının yürüttüğü çalışmalar sonucu fotoğraf çizmeye hazır hale getirilen duvarlar, profesyonel ressamlar tarafından çizilen sanatsal fotoğraf uygulamaları ile görsel ve estetik açıdan zenginleştirildi. Ankara’nın simgesi olan endemik bitki tipleri, Ankara kedisi, Ankara keçisi ve Ankara tavşanının mevzu edildiği çalışmalar kısa müddette tamamlanarak ilçe girişindeki duvarlara adeta renk kattı.

‘‘İlçedeki gri duvarları sanat galerisi haline getiriyoruz’’
İlçedeki gri duvarları sanat galerisi haline getirdiklerini belirten Pursaklar Belediye Lideri Ertuğrul Çetin, “İlçemizi daima yenileyerek ve elden geçirerek Pursaklar’a yakışır bir hale getiriyoruz.


Manzara kirliliğinin önüne geçmek, cadde ve sokaklara estetik bir görünüm kazandırmak için bu tıp çalışmaları ilçe genelinde sürdürüyoruz.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Ankara ile simgeleşen Ankara Kedisi, Ankara Keçisi, Ankara Tavşanı ve endemik bitki tiplerinin fotoğraflarının çizimleri ile kentimize has pahalara hem sahip çıkıyor hem de bu kıymetli kıymetlerin daha bilinir olmasını da amaçlıyoruz” dedi.


Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.