Afyonkarahisar’da 80 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması başladı

Tüm yurtta uygulanan ve yılbaşını da kapsayan 80 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması Afyonkarahisar’da başladı.

Korona virüs (Covit-19) salgını …

Hediye sipariş alışveriş ankara
01.01.2021
A+
A-


Tüm yurtta uygulanan ve yılbaşını da kapsayan 80 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması Afyonkarahisar’da başladı.

Korona virüs (Covit-19) salgını kapsamında İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi ile 80 saat sürecek ve 4 Ocak pazartesi sabah 05.00’da son bulacak sokağa çıkma kısıtlaması Afyonkarahisar’da başladı. Kısıtlama mühletince alkol satışı yapan bayiler hariç marketler ve ekmek fırınları açık olacak. Temel gereksinimlerin sağlanacağı market, manav ve bakkallar 10.00-17.00 saatleri ortasında hizmet verecek. Kısıtlama boyunca restoranlar 10.00 – 24.00 saatleri ortasında paket servise devam edecek.

Afyonkarahisar’da emniyet grupları ve jandarma kentin 7 farklı noktasında uygulamalarını sürdürerek kısıtlamanın başladığı saatten itibaren hala seyir halinde bulunan araçları durdurarak sokağa çıkma müsaade evraklarını sorguladı. Takımlar gece boyunca kentin belirlenen noktalarında uygulamalarına devam ederken toplu olarak bir ortaya gelinmesine karşı da teyakkuzda bulundu.

Ayrıyeten kısıtlamanın başladığı saatten sonra havadan görüntülenen Afyonkarahisar’ın cadde sokaklarının sessizliğe büründüğü gözlendi.

Öte yandan, Afyonkarahisar Belediyesi grupları tarafından kısıtlamada oluşturulan uygulama noktalarında vazife yapan emniyet işçilerine meyve başta olmak üzere çeşitli ikramlarda bulundu.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.