80 saatlik kısıtlamada 65 yaş üstü vatandaşların bahçelerinin bakımı yapıldı

Pendik Belediyesi grupları 65 yaş üstü meskeninde yalnız yaşayan ve bahçe bakımı yapamayan vatandaşların yardımına koştu. Belediye grupları 4 …

Hediye sipariş alışveriş ankara
03.01.2021
A+
A-


Pendik Belediyesi grupları 65 yaş üstü meskeninde yalnız yaşayan ve bahçe bakımı yapamayan vatandaşların yardımına koştu. Belediye grupları 4 günlük kısıtlamada vatandaşların bahçe bakımları ve ağaçlarının budama süreçlerini yaptı.

Pendik’te tek başına yaşayan ve bahçelerindeki bakımlarını yapamayan yaşlıların yardımına Pendik Belediyesi takımları koştu. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ndeki gruplar ilçe hudutları içerisinde yaşayan 65 yaş üstü vatandaşların konutlarının bahçelerinin bakımını yaptı. Bahçelerinde budanması gereken ağaçlar budandı, çimleri kesildi. 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında yapılan bakımdan vatandaşlar mutlu kalarak belediyeye teşekkür etti.

Bahçesinin bakımı yapılan 78 yaşındaki İsmet Durmaz, “Yaşlılıktan ötürü bahçemin bakımını yapamıyorum. Yaşlılıktan, halsizlikten bahçemi temizleyemiyorum bakamıyorum. Çok hoş buldum bahçemi. Allah onlardan razı olsun. Ayrıyeten her şey için teşekkür ediyorum. Bu çalışma beni şad etti, bahtiyar etti. Her şey için Pendik Belediye Lideri Ahmet Cin’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.