5 Yaşındaki kız çocuğu kovid olan sağlıkçı babasına böyle seslendi:

Bursa’nın İznik ilçesinde korona virüse yakalandığı için konutunun çatı katında karantinaya alınan sağlıkçı baba ile 5 yaşındaki kızının …

Hediye sipariş alışveriş ankara
08.12.2020
A+
A-


Bursa’nın İznik ilçesinde korona virüse yakalandığı için konutunun çatı katında karantinaya alınan sağlıkçı baba ile 5 yaşındaki kızının merdivenlerde yaptığı konuşma, virüsün acımasız yüzünü bir defa daha gözler önüne serdi. Baba ve kızının hisli diyaloğu toplumsal medyada binlerce kişiyi ağlatırken, filyasyon görevlisiyken korona virüse yakalanan baba, vatandaşlara önlemlere uyup meskende kalın daveti yaptı.

İznik ilçesinde filyasyon takımında misyonlu sıhhat çalışanı Bülent Durmuş, korona virüse yakalandı. Eşi ve kızının ziyan görmemesi için meskeninin çatı katında kendini karantinaya alan Bülent Durmuş, minik kızı 5 yaşındaki Ecem Loya Durmuş ile konuşmasını toplumsal medyada yayımladı. O imajlar binlerce kişiyi göz yaşlarına boğdu.

İznik İlçe Sıhhat Müdürlüğünde filyasyon grubunda misyon yaparken kaptığı korona virüs sonrası karantinaya alınan babası Bülent Durmuş’a merdivenlerden seslenen minik Ecem, “Baba ne hoş sarılıyorduk seninle, sıkı sıkı tekrar sarılacağız. Bebekliğimdeki üzere yanında uyuyacağım. Baba keşke yanına gelebilseydim. Seninle oyun oynamak istiyorum baba. Ben sana uzak dururum, sen de başka odaya gidersin. Sırayla o denli öyle oynarız olmaz mı baba” dedi.

Göz yaşlarına hakim olamayan baba Bülent Durmuş ise, “Yine sarılırız bir adedim. Sıkı sıkı sarılacağız. Kurban olurum sana. Az kaldı bir adedim. Karantina bitsin, görüşeceğiz” dedi.

Karantina sürecinin bitip kızına kavuşacağı günlerin gelmesi için gün sayan sağlıkçı baba Bülent Durmuş,”Bütün sağlıkçılar üzere ben de uzun müddettir korona ile uğraşıyorum. Fakat bunun zorluğunu olumlu olduktan sonra daha âlâ anladım. Birebir konutun içerisinde ailemden başka kalmak, bu süreci yaşamak insanı ruhsal olarak mahvediyor. Bütün sağlıkçı arkadaşlara kolay gelsin diyorum. Hayatını kaybedenlere başsağlığı diliyorum. Benim üzere hastalananlara geçmiş olsun diyorum. Siz de meskende kalın, kendinize dikkat edin” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.