Zonguldak’ta bayrak töreni, minikler heyecanı balkonlarda yaşadı

Zonguldak’ta Ulusal Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda bayrak merasimi düzenlendi. İstiklal Marşı okundu. Minikler de okullarına yürüme …

Hediye sipariş alışveriş ankara
11.01.2021
A+
A-


Zonguldak’ta Ulusal Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda bayrak merasimi düzenlendi. İstiklal Marşı okundu. Minikler de okullarına yürüme aralığındaki konutlarının balkonlarında bayrak sallayarak heyecana ortak oldu.

Ulusal Eğitim Bakanlığı tarafından 81 vilayette olduğu üzere Zonguldak’ta da bayrak merasimi düzenlendi. TOKİ Yenimahalle İlkokulu’na gerçekleştirilen programa Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Ali Tosun da katıldı. Okul yönetimi ve öğretmenlerin katıldığı programa, minikler de velileriyle balkonlardan bayrak sallayarak eşlik etti.

Hürmet duruşunun akabinde İstiklal Marşı’nın okunduğu merasimde Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Ali Tosun, programa katılan velilerle görüştü. Tosun, “Gerçekten çok büyük bir uğraş içerisinde bu periyodu atlatmaya çalışıyoruz. Her birinizin yaptığı çalışmalar bizim için pahalı. Velilerimizi yalnız bırakmıyorsunuz. Balkonlarda bu tertibe takviye olan bir çok öğrencimiz ve velimiz var. Bu da sizlerin başarısı, yönlendirmesi. Emeğiniz çok. Hepinize başka ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah ikinci periyoda sizlerle ve öğrencilerimizle bir arada başlamak için çok ağır bir çaba var. Çalışma var. Sizlerden dayanağınızı esirgememenizi talep ediyoruz” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.