“Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları” Elazığ’daydı

Ulusal Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ‘Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları’ kapsamında Elazığ’daki meslektaşlarıyla görüntü konferans metoduyla …

Hediye sipariş alışveriş ankara
25.12.2020
A+
A-


Ulusal Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ‘Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları’ kapsamında Elazığ’daki meslektaşlarıyla görüntü konferans metoduyla görüşme gerçekleştirdi. Konferans sonrası toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Bakan Selçuk, tablet yüklü bir tırın yarın yola çıkacağını aktardı.

Korona virüs salgını sürecinde internet ortamında devam eden “Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları” bu sefer Elazığ’daydı. Ulusal Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Elazığ’da misyon yapan meslektaşları ile görüntü konferansla buluştu. Bakan Selçuk burada öğretmenlerin isteklerini dinledi. Kentte meydana gelen sarsıntı sonrası çalışmalarını başlarıyla yürüten öğretmenler, pandemi sürecinde bilhassa köy okulları için tablet ve bilgisayar dağıtımında öncelik istedi.

Taleplerini ileten bir öğretmenin ‘Sizin ıstırabınız var mı?’ diye sorması üzerine Bakan Selçuk, “24 Saat konuşmamız lazım” diye yanıt verdi.

Okulu ile genel taleplerde bulunan bir öğretmene ise Bakan Selçuk, “Milli Eğitim Müdürü üzere konuştun” diye karşılık vererek sorunların giderileceğini aktardı.

Öğretmenler konferans sonunda ‘Burası bizde Ziya öğretmenim’ yazılı kağıtları kaldırarak Bakan Selçuk’a dayanak verdi.

Tablet yüklü bir tırın yarın yola çıkacağını paylaştı

Konferans sonrası toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Ulusal Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Deprem sonrasındaki eğitim seferberliğini muvaffakiyetle sürdüren Elazığ’daki meslektaşlarımlaydık bugün. Tablet bilgisayar ve internet dağıtımında müspet ayrımcılık istediler. Tablet yüklü bir tırın yarın yola çıkacağını paylaştım. Vilayetlerde dayanağa devam, yarın 3. fazı açıklayacağız” sözlerine yer verdi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.