Zirveye tırmanan gazeteci ve idareciler hava muhalefetine takıldı

Manisa’nın her noktasından görülen Spil Dağı Anıttepe mevkiindeki Bayrak Tepe’ye 3 metrelik bayrak dikmeye çıkan yönetimciler ve gazeteciler …

Hediye sipariş alışveriş ankara
11.01.2021
A+
A-


Manisa’nın her noktasından görülen Spil Dağı Anıttepe mevkiindeki Bayrak Tepe’ye 3 metrelik bayrak dikmeye çıkan yönetimciler ve gazeteciler hava muhalefetine takıldı. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler ve Yönetimciler Günü münasebetiyle Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen eşliğinde doruğa çıkan kafile, kuvvetli rüzgarda ayakta durmakta zorlanırken bayrağı, Bayrak Zirve yerine yangın gözetleme kulesine astı.

Manisa’da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve Yönetimciler Günü münasebetiyle Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, Manisa Spil Dağı Ulusal Park Müdürü Halil Ernalçacı, Manisa Vilayet Ulusal Eğitim Müdür Yardımcısı Necmettin Okumuş ve Manisa Çalışan Gazeteciler Derneği Lideri Turgay Duyar, Spil Dağı Anıttepe mevkiindeki Bayrak Tepe’ye 3 metrelik bayrağı değiştirmek için tırmanış gerçekleştirdi. Doruğa kadar tırmanan kafile Bayrak Zirve noktasında kuvvetli rüzgar nedeniyle epeyce dik ve tehlikeli koridorda vakit zaman tehlikeli anlar yaşadı. Hava muhalefeti nedeniyle bayrağı tepeye asamayan kafile dönüş yolunda yangın gözetleme kulesine bayrağı astı.

Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen yaptığı açıklamada, “Bugün hem 10 Ocak Çalışan Gazeteciler hem de Yönetimciler Günü. Bugün Çalışan Gazeteciler Derneği Lideri Turgay Duyar’la birlikte bayrağımızı göğsümüze koyarak Manisa’nın en yüksek doruğuna asmaya geldik. Lakin tepeye 10 metre kala rüzgar kuvvetini çok fazla artırdı. Çok kuvvetli bir rüzgar var. Hava kurallarından ötürü bayrağımızı doruğa asamadık. Aşağıdaki müşahede noktamıza asacağız” dedi.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.