Yüzme havuzlarında kayıtlar başladı

Feridun Çelik ve Battalgazi mahallelerine kazandırılan yarı olimpik yüzme havuzları tamamlandı. Havuzlarda üye kayıtları başladı. Altındağ 2 …

Hediye sipariş alışveriş ankara
08.07.2021
A+
A-

Feridun Çelik ve Battalgazi mahallelerine kazandırılan yarı olimpik yüzme havuzları tamamlandı. Havuzlarda üye kayıtları başladı.
Altındağ 2 yüzme havuzu daha kazandı.
Feridun Çelik ve Battalgazi mahallelerine yapılan yüzme havuzları tamamlanarak hizmete açıldı. Altındağ Belediye Lideri Doç. Dr. Asım Balcı, “Havuzlarımız tüm mahalle sakinlerimize ve Altındağımıza güzel olsun. Bu merkezlerde gençlerimizi, çocuklarımızı sporla buluşturacak, geleceğin şampiyonlarını buralardan çıkaracağız inşallah” dedi.

“Altındağ’da sporu atağa kaldıracak”
Lider Balcı ayrıyeten, “Battalgazi ve Feridun Çelik mahallerine yapılan yüzme havuzlarımız Altındağ’a güneş üzere doğdu.


Altındağ’da sporu atağa kaldıracak ve Altındağ’a daha fazla spor yatırımı kazandırmak için elimizden geleni yapacağız demiştik.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın dayanaklarıyla, Altındağ’ı spor alanında da doruğa taşımak için elimizden geleni yapıyoruz” tabirlerini kullandı.


Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir.  Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.