Yüz yüze eğitim başladı, ilk dersi Vali Gül verdi

Gaziantep’te kademeli olarak yüz yüze eğitime geçiş programı kapsamında köy okullarında öğrenciler sınıflarına kavuştu. Hem öğrencilere hem de …

Hediye sipariş alışveriş ankara
15.02.2021
A+
A-

Gaziantep’te kademeli olarak yüz yüze eğitime geçiş programı kapsamında köy okullarında öğrenciler sınıflarına kavuştu. Hem öğrencilere hem de velilere birinci dersi veren Vali Davut Gül, pandemi kurallarına riayet edilmesi konusunda tembihlerde bulundu.

2020-2021 eğitim öğretim periyodunun 22 Ocak 2021’de başlayan yarıyıl tatilinin sona ermesinin akabinde Gaziantep’te de kademeli olarak ilkokul ve anaokullarında yüz yüze eğitime geçiş başladı. Yüz yüze eğitimin başladığı Gaziantep kırsalındaki Yeşilce ve Yamaçoba mahallerindeki ilköğretim okullarına giden Vali Davut Gül, burada hem öğrencilere hem de velilere birinci dersi verdi.

Pandemi kurallarını hatırlatan Vali Gül, öğrencilerden ve ailelerinden hijyen, maske ve aralık kurallarına uyulması gerektiğini tabir etti. Okullardaki pandemi kurallarını denetleyen Vali Gül, öğretmen ve okul idarecilerini de kurallara uyulması için tembihlerde bulundu.

Vali Gül, öğrencilere çeşitli ikramlar vererek, derslerinde muvaffakiyetler diledi.

Hediye sipariş alışveriş ankara
Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.