“Yükseköğretim faaliyetlerini uzaktan aksamadan yürütüyoruz”

İstanbul Gelişim Üniversitesi Mütevelli Heyeti Lideri Abdülkadir Hayrrtli, “Öğrencilerimizin salgından korunabilmeleri ve uzaktan öğretim …

Hediye sipariş alışveriş ankara
02.12.2020
A+
A-


İstanbul Gelişim Üniversitesi Mütevelli Heyeti Lideri Abdülkadir Hayrrtli, “Öğrencilerimizin salgından korunabilmeleri ve uzaktan öğretim sistemine kolay kolay adapte olabilmeleri başta olmak üzere, öğrencilerimiz ve toplum faydasına sunumlar, toplantılar, yayınlar, üretimler, uygulamalar ve planlamalar üzere birçok faaliyet gerçekleştirdik” diye konuştu.

İlgili tüm ünitelerin, öğrencilerin imtihan ve eğitim öğretim faaliyetlerinde mağduriyet yaşamaması için akademisyenlerden başlayarak öğrencileri kapsar formda bilgilendirmeler yaptığını ve online toplantılar düzenlediğini söyleyen Çabalı, “Sürekli bilgilendirilmeler yapılıyor ve varsa karşılaşılan sıkıntılar, sistemde belirlenen aksaklıklar konuşuluyor. Yükseköğretim faaliyetlerini uzaktan aksamadan yürütüyoruz” dedi.

“Hastalığın yayılım suratını azaltmak için kararlar aldık”

Koronavirüs (Covid-19) salgını çerçevesinde fizikî arayı muhafaza, toplumsal izolasyonun temini ve hastalığın yayılım suratını azaltmak için aldıkları kararları Mart ayından bu yana devam ettirdiklerini söyleyen Çabalı, “Üniversitemizde tüm hizmetler aksamadan yürütülüyor. Mesai saatleri azaltıldı ve birçok ünite uzaktan çalışmaya yönlendirildi. Üniversite içerisinde toplu çay, kahve ve yemek tüketimi ise büsbütün yasaklanmış durumda” sözlerini kullandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.