Yaz okulları sona erdi

9 bin Altındağlı çocuğu buluşturan Altındağ Belediyesi Yaz Okulları sona erdi. Yaz Okullarının son gününde, Altındağ Belediye Lideri Asım Balcı …

Hediye sipariş alışveriş ankara
22.09.2021
A+
A-

9 bin Altındağlı çocuğu buluşturan Altındağ Belediyesi Yaz Okulları sona erdi. Yaz Okullarının son gününde, Altındağ Belediye Lideri Asım Balcı da, çocukların sevincine ortak oldu. Yaz Okullarına katılan tüm çocuklara sertifika verildi.
Altındağlı çocuklardan büyük ilgi gören Yaz Okulları sona erdi.
Bu yıl 40 farklı branşla açılan yaz okulları, 9 bin Altındağlı çocuğu buluşturdu.

Çocuklar sanatla ve sporla dopdolu bir yaz geçirdi. Yaz Okulları’nın başladığı birinci gün olduğu üzere, son gününde de Altındağlı çocukları yalnız bırakmayan Lider Balcı, yaz tatilini verimli bir biçimde kıymetlendiren tüm çocuklara teşekkür etti.

Hediye sipariş alışveriş ankara

Lider Balcı “Önümüzdeki yıllarda daha fazla çocuğumuza ulaşabilmek için elimizden geleni yapacağız. Altındağ’da ne kadar fazla çocuğun yüzü gülerse, Altındağ da o kadar güzelleşir bizim için.

dedi.

Hem fizikî hem toplumsal gelişim
Yaz okullarının, gençlerin fizikî ve toplumsal gelişimlerine büyük katkı sağladığını vurgulayan Lider Balcı, “Çocuklara ve gençlere yönelik yaz okullarını çok önemsiyoruz.


Yalnızca Altındağ’ın değil, ülkemizin geleceği için de çocuklarımızı kültür, sanat ve sporla buluşturuyoruz.

Kurslarımızda eğitimcilerimiz tarafından belirlenen yetenekli çocuklarımızı, spor ve sanata yönlendiriyoruz. Yaz tatillerini verimli bir biçimde geçiren çocuklarımızın eğitim hayatında da başarılı olduğunu gözlemliyoruz ve bundan büyük memnuniyet duyuyoruz” tabirlerini kullandı.

Haydi gençlik merkezlerine
Eğitim öğretim devrinin başlamasıyla birlikte, tüm gençlerin mahallelerinde bulunan Gençlik Merkezlerine koştuğunu tabir eden Lider Balcı “Önümüzdeki yaza kadar, tüm gençlerimizi Gençlik Merkezlerimize çağırıyor, bu merkezlerden faydalanmaya davet ediyorum” dedi.Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.