Yaralı ebabil yeniden özgürce uçabilecek

Kahramankazan Belediyesi grupları, yaralı halde bulunan ebabili tedavi ederek yaşama döndürdü. Tedavisinin akabinde eski sıhhatine kavuşan ebabil …

Hediye sipariş alışveriş ankara
30.07.2021
A+
A-

Kahramankazan Belediyesi grupları, yaralı halde bulunan ebabili tedavi ederek yaşama döndürdü. Tedavisinin akabinde eski sıhhatine kavuşan ebabil, tekrar özgürce uçması için gökyüzüne salındı.
Sokak hayvanları ve yabani hayvanlar konusunda yaptığı çalışmalarla dikkatleri çeken Kahramankazan Belediyesi, tabiatta yaralı halde bulunan ebabili yaşama döndürdü.
Yaralı ebabil Kahramankazan Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne getirildi. Burada veterinerler tarafından tedavi edilen ebabil, tedavisinin akabinde bir mühlet daha müşahede altında tutuldu. Ebabil daha sonra gökyüzüne salındı.
Kahramankazan Belediye Lideri Serhat Oğuz, sokak hayvanlarına ve tabiattaki yabani hayvanlara karşı her vakit hassas olduklarını belirterek, “Onlar bizim dünyayı ve ömrü paylaştığımız can dostlarımız.
Can dostlarımız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Can dostlarımız bize emanet. Gruplarımız ebabile gerekli müdahaleleri yaparak, dostumuzun yaşama tutunmasını sağladı. Dostumuzun tekrar göklerde özgürce uçacak olması bizleri çok memnun etti” diye konuştu.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.