Yalova’da 3 milyonluk kamu zararı olduğu ortaya çıktı

Yalova Belediye Lider Vekili Mustafa Tutuk, 2021 yılının birinci meclis toplantısının sonunda açıklamalarda bulundu. Tutuk, belediyeye ilişkin …

Hediye sipariş alışveriş ankara
05.01.2021
A+
A-


Yalova Belediye Lider Vekili Mustafa Tutuk, 2021 yılının birinci meclis toplantısının sonunda açıklamalarda bulundu. Tutuk, belediyeye ilişkin alacaklara karşılık verilen lakin alacaklardan düşülmeyen 8 adet arsa için en az 3 milyon liralık kamu ziyanı olduğunu ve husus hakkında isimli çalışma başlatıldığını belirtti.

Yalova Belediyesi, 2021 yılının birinci meclis toplantısını yaptı. Toplantıya, Belediye Lider Vekili Mustafa Tutuk’un yaptığı açıklamalar damga vurdu. Meclis Üyelerini bilgilendirmek için açıklamalarda bulunan Lider Vekili Tutuk, “2017-2018 tarihleri ortasında belediyemizden alacaklı olan firmaların alacaklarının karşılığında belediyemize ilişkin 8 adet taşınmazın icra yoluyla 3 milyona satıldığı ancak bu firmaların cari hesaplardan bu meblağların düşürülmediği ve hasebiyle 3 milyon kamu ziyanı oluşturulduğu, belediyemizin 8 adet taşınmazın belediyeden alacaklı firmalara bedavaya peşkeş çekildiği tespit edilmiştir. Bu konuyla ilgili isimli ve idarî gerekli süreçler başlatılmıştır. Tespit çalışmalarımız devam etmektedir. Kamuoyu ve meclis üyelerimizi bilgilendirmek istedim. Hürmetler sunuyorum” tabirlerini kullandı.

Hediye sipariş alışveriş ankara
NALLIHAN CEP TELEFONU UYGULAMASI NALLIHAN SON DAKİKA
HABER GÖNDER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.