DOLAR

33,0984$% 0.21

EURO

36,2249% 0.47

STERLİN

43,1453£% 0.58

GRAM ALTIN

2.629,99%0,33

ÇEYREK ALTIN

4.284,00%0,53

BİTCOİN

2146707฿%1.35661

a
KARAMAN HABER
KARAMAN HABER

Valilikten Nallıhan yolu için uyarı geldi

Ankara Valiliğinden yapılan açıklamada, vatandaşların Kurban Bayramı öncesi ve bayram tatili süresince huzur ve güven ortamı içinde olmaları amacıyla halkın yoğun olarak bulunduğu yerlerde hırsızlık, yankesicilik, dolandırıcılık ve parada sahtecilik olaylarına karşı önleyici güvenlik tedbirlerinin alındığı aktarıldı.

Açıklamada, trafik yoğunluğunun artacağı değerlendirilen Kurban Bayramı tatilini de kapsayan 7-18 Temmuz tarihleri arasında, yapımı devam eden kısa süreli yol çalışmalarına ara verilmesi kararı alındığı belirtildi.

Hangi yollarda önlem alınacak?

Beypazarı Yolu 121’inci kilometresi Çayırhan Mahallesi D-140-03/46 Karayolu Kontrolsüz Kavşağı, İstanbul Yolu Selpa Sanayi Sitesi Kavşağı, Nurol ve Karayolları Şube Müdürlüğü kavşak ve geçiş noktaları ile Ciğir köy çıkışı, Kurtboğazı tepe orta refüjü, Dutözü Kavşağı, İğdir köyü dönüşü, Özbekler Çiftliği orta refüj dönüşü, Tır Parkı kavşağı ve Uğurlu Köyü kavşağı, Konya Yolu TŞOF kavşağı, Samsun Yolu Çalışkanlar Kavşağı, Ortaköy Kavşağı, Gökçeyurt Kavşağı, Maliye Noktası Kavşağı ve Roketsan Kavşağı, 7 Temmuz saat 14.00’ten, 18 Temmuz saat 12.00’ye kadar bariyer ile kapatılacak.

Bu noktalarda, trafik akımının transit verileceğinden kullanıcıların daha dikkatli olarak seyretmeleri gerektiği vurgulanırken, ayrıca Kurban Bayramı tatili süresince Ankara üzerinden Samsun yolunu kullanarak, Kayseri istikametine gidecek araç sürücülerinin alternatif yol olarak Ankara-Gölbaşı-Bala-Kaman-Kırşehir-Kayseri güzergahlarını kullanmaları önerildi. 


Ankara Valiliği, Kurban Bayramı süresince alınan tedbirleri ve yol yapım çalışması devam eden yerleri açıkladı.

Ankara Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızın Kurban Bayramı öncesi ve bayram tatili süresince huzur ve güven ortamı içinde olmaları amacıyla halkın yoğun olarak bulunduğu yerlerde hırsızlık, yankesicilik, dolandırıcılık ve parada sahtecilik olaylarına karşı önleyici güvenlik tedbirleri alınmıştır. Trafik yoğunluğunun artacağı değerlendirilen Kurban Bayramı tatili süresince vatandaşlarımızın güvenle seyahat edebilmelerini sağlamak amacıyla 07-18 Temmuz 2022 tarihleri arasında, yapımı devam eden kısa süreli yol çalışmalarına ara verilmesi sağlanmıştır. Yol yapım çalışmalarının devam ettiği alanlarda sürücülerin işaret ve levhalara dikkat etmesi gerekmektedir” denildi.

Açıklamanın devamı şöyle:

“Beypazarı Yolu 121 km Çayırhan Mahallesi D-140-03/46 Karayolu Kontrolsüz Kavşağı, İstanbul Yolu Selpa Sanayi Sitesi Kavşağı, Nurol ve Karayolları Şube Müdürlüğü kavşak ve geçiş noktaları ile Ciğir köy çıkışı, Kurtboğazı tepe orta refüjü, Dutözü Kavşağı, İğdir köyü dönüşü, Özbekler Çiftliği orta refüj dönüşü, Tır Parkı kavşağı ve Uğurlu köyü kavşağı, Konya Yolu km TŞOF Kavşağı, Samsun Yolu Çalışkanlar Kavşağı, Ortaköy Kavşağı, Gökçeyurt Kavşağı, Maliye Noktası Kavşağı ve Roketsan Kavşağı; 07.07.2022 günü saat 14:00’ten 18.07.2022 günü saat 12:00’ye kadar bariyer ile kapatılacak olup, bu noktalarda trafik akımı transit olarak verileceğinden yol kullanıcılarının daha dikkatli olarak seyretmeleri gerekmektedir. yrıca Kurban Bayramı tatili süresince Ankara ili üzerinden Samsun yolunu kullanarak Kayseri istikametine gidecek araç sürücülerinin alternatif yol olarak Ankara, Gölbaşı, Bala , Kaman, Kırşehir, Kayseri güzergahlarını kullanmaları tavsiye edilmektedir”

Nallıhanhaber.com size daha iyi hizmet sunabilmek için İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı abonesidir. 
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Ankara’da hayvan yetiştiricilerine ücretsiz yem

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0